گوناگون

مذاکره کمیته حصر با لاریجانی و جهانگیری

اعضای کمیته حصر فراکسیون امید برای پیگیری موضوع اعتصاب غذای مهدی کروبی با رییس مجلس رایزنی کردند….

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برگزاری جلسه صبح امروز این فراکسیون اعلام کرد: فراکسیون امید صبح امروز در جلسه‌ای مسائل مختلف از جمله اعتصاب غذای  مهدی کروبی و همچنین نحوه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی و اعلام موضع فراکسیون در این رابطه را مورد ارزیابی قرار داد.

او با اشاره به اعتصاب غذای کروبی خاطرنشان کرد: در بحث اعتصاب غذای آقای کروبی پیگیری‌هایی صورت گرفته و هم اکنون نیز اقداماتی در حال انجام است.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دغدغه اصلی ما بحث سلامتی آقای کروبی و همچنین اصل موضوع حصر است. اعضای فراکسیون و اعضای کمیته حصر و دیگر اعضای فراکسیون پیگیر موضوع حصر هستند و قطعاً قضیه را تا حل اصل موضوع پیگیری خواهیم کرد.

او با اشاره به بحث و بررسی نحوه اعلام موضع فراکسیون امید در مورد وزرای پیشنهادی گفت: در جلسه صبح امروز نحوه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی و اعلام موضع فراکسیون در این رابطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پارسایی در پایان یادآور شد: پیش از این قرار بود جلسه فراکسیون امید در این رابطه صبح امروز انجام شود اما با توجه به اینکه جلسه رای‌گیری درباره وزرای اعتمادی در روز شنبه یا یکشنبه انجام خواهد شد این فراکسیون احتمالاً صبح شنبه نتیجه نهایی را در مورد رای اعتماد به وزرا اعلام خواهد کرد.
***

دستپاچه شدند؛ انتقال کروبی به بیمارستان

عضو هیات رییسه فراکسیون امید از انتقال حجت‌الاسلام کروبی به بیمارستان خبر داد و گفت: به گفته وزیر بهداشت وضعیت آقای کروبی خوب است.

به گزارش جماران، فاطمه سعیدى گفت: وزیر بهداشت دقایقی قبل به مجلس آمد و به اتفاق چند نفر از خانم‌ها جویای احوال آقای کروبی شدیم. آقای قاضی زاده هاشمی گفت دیشب حالشان خوب نبوده منتقل شدند بیمارستان اما الان وضعیتشان خوب است. قرار شد وزیر بهداشت به بیمارستان برود.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا