گوناگون

گروگانگیری در ساختمان فرمانداری ساری

در حالی که ساعتی پیش تعدادی ناشناس مسلح وارد ساختمان فرمانداری ساری شده و عده ای از مراجعان به این اداره را گروگان گرفتند پلیس این شهر اعلام کرد که این عملیات مانور بوده و جای نگرانی نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا اگر چه هنوز خبر دقیقی از علت و جزییات این مانور به‌دست نیامده اما نیروهای نظامی و تک تیر اندازهای زیادی در اطراف ساختمان فرمانداری ساری به چشم می خورند که به سوی ساختمان فرمانداری نشانه گرفته اند و آماده عملیات هستند.

برپایه این گزارش چند دقیقه بعد از حضور نیروهای نظامی و ماموران کلانتری ۱۱ ساری که در نزدیکی فرمانداری مستقر هستند، صدای تیراندازی از داخل محل فرمانداری به گوش رسید که به همین دلیل چندین دستگاه آمبولانس به محل فرمانداری اعزام شدند.

بنابراین گزارش‌ها جو شهر در اثر این اتفاق ملتهب است ولی نیروی انتظامی مازندران اعلام کرد در فرمانداری ساری مانور برگزار کرده است.

یکی از شهروندان ساری نیز در پی تماس تلفنی با ایلنا گفت: در حال حاضر تردد در خیابان امیر مازندرانی ساری با دشواری انجام می‌شود و بسیاری از کسبه خیابان به دلیل ترس کرکره مغازه‌های خود را پایین کشیدند. برخی از مردم نیز که از ماجرای مانور بی خبر بودند به دلیل ترسی ناشی از حمله به سرعت محل حادثه را ترک کردند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا