زنان

ممنوعیت ورود زنان به بازی ایران-سوریه

شماری از زنان ایرانی در شبکه‌های اجتماعی خبر دادند که توانسته‌اند بلیت مسابقه فوتبال ایران و سوریه در استادیوم آزادی تهران را بخرند، اما فدراسیون فوتبال ایران بلافاصله امکان تماشای بازی برای زنانرا تکذیب کرد…

خبرگزاری ایسنا: علی‌رغم امکان خرید بلیت توسط بانوان در سایت بلیت فروشی اینترنتی برای تماشای دیدار ایران و سوریه، فدراسیون فوتبال اعلام کرد که بانوان نمی‌توانند در ورزشگاه آزادی حضور یابند.

بعد از اعلام فدراسیون فوتبال مبنی بر تهیه بلیت دیدار ایران و سوریه از سایت بلیت فروشی اینترنتی، برخی از بانوان در دقایق اولیه توانستند از این سایت بلیت تهیه کنند و پس از آن این شائبه به وجود آمد که تماشای دیدار ایران و سوریه برای بانوان هم مجاز است.

با انتشار تصاویر بلیت خریداری شده توسط بانوان، فدراسیون فوتبال به نقل از رییس حراست این فدراسیون تاکید کرد که بانوان حق حضور در ورزشگاه آزادی را ندارند.

محمد حسین حمیسی درباره شایعات منتشرشده پیرامون بلیط فروشی دیدار ایران و سوریه اظهار کرد: چنین بحثی صحت ندارد. هیچ برنامه ای برای حضور بانوان در مسابقه ایران و سوریه وجود ندارد و شایعات منتشرشده در این باره را قویا تکذیب می کنیم.

وی گفت: تاکید می‌کنم روند بلیط فروشی کمافی السابق انجام می‌گیرد و هیچ تغییری در آن صورت نگرفته است. لذا کلیه شایعات در این باره به دور از واقعیت است.

شرکتی که مسئول فروش اینترنتی بلیت است، گزینه جنسیت را از این وب‌سایت حذف کرد و در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بر اساس اشتباه فنی به زنان بلیت فروخته شده است.
همچنین گفته شده که پول بلیت به زنان پس داده خواهد شد: «به علت نداشتن جایگاه اختصاصی جهت استقرار بانوان در ورزشگاه مبلغ بلیت‌های خریداری شده به افراد توسط این شرکت مسترد خواهد شد.»

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا