گوناگون

مبادا حکومت دینی از دست شما برود

خطیب موقت این هفته نمازجمعه تهران گفت: ایران درباره سلاح‌هایش وعده نداده و هیچ کشوری نمی‌تواند در زمینه اطلاع از آنها گامی بر دارد...

به گزارش تسنیم،  محمدعلی موحدی‌کرمانی خطیب موقت این هفته نمازجمعه تهران در خطبه دوم اظهارات مقام‌های آمریکایی را مورد توجه قرار داد و گفت: آمریکا خیلی پرروست،‌ نه تنها ظالم است، بلکه پررو هم است و می‌گوید باید اماکن نظامی ایران را بازدید کند، شما غلط می‌کنید، شما چه کاره هستید؟ کی به شما چنین اجازه‌ای می‌دهد. این آرزو را به گور خواهید برد. راه‌های نظارتی بر مراکز هسته‌ای ایران که در برجام تعهد کردیم، کاملا روشن است و بازرسان آژانس از آن بازدید کرده‌اند و صریحاً گفته‌اند ایران هیچ تخلفی نداشته است. حالا آمانو می‌گوید آژانس می‌تواند از مراکز نظامی بازدید کند که او هم اشتباه کرده است.

وی در بخش پایانی سخنانش خطاب به مسئولان فضای مجازی در کشور گفت: در این فضای مجازی هر کسی هر حرفی می‌خواهد مطرح می کند، می‌گوید فلان مسئول هزاران دلار دزدیده و یا فردی در کشور چنان و چنین کرده، اینها ذهن مردم را خراب می‌کند، مردم را نسبت به نظام بدبین می‌کند. به مسئولان توصه می‌کنم چشم‌های‌شان را باز کنند، ببینید چه‌ها می‌شود. اگر جواب ندهید مردم فکر می‌کنند راست است و اگر هم بگویند راست است، وا مصیبتا. بیایید در تلویزیون شفاف در این زمینه صحبت کنید. مردم را نسبت به نظام بدبین نکنیم.
موحدی‌کرمانی ادامه داد: مبادا آمریکا نفوذ کند و آمریکایی که از در بیرون رانده شده از دریچه وارد شود، مبادا حکومت دینی از دست ما برود.

به گزارش فارس،در بیست و یکم بهمن ماه ۱۳۹۵، موحدی کرمانی در مسجد جامع نارمک  گفته بود. «ما دولت و مجلس مطیع رهبر می خواهیم نه دساگاه های مزاحم!»

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا