گوناگون

اطلاعیه کانون صنفی معلمان تهران

“آسودگی ام آنجاست که غباری بر چهره ی عدالت نبینم”..

Afbeeldingsresultaat voor ‫اطلاعیه‬‎

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پاییز، مهرش را سخاوتمندانه تقدیم جوانه زدن اندیشه هایی می‌کند که رویش امروز آنها زمین پاک و آسمان آبی فردای ماست. شریک همیشگی این سخاوت مهر، معلمانی هستند که فرصتِ نیک ِپیمودنِ این مسیر را برای به بار نشاندن این جوانه ها فراهم می‌سازند. اگر چه خود درگیر طوفان بلایند، چون همیشه در گذر از هفت اقلیمِ ناملایمات، عشق را به طلب، برتری داده اند و فریادشان همچنان رساست که ،
ای مهر، مهربان‌بمان و مگذار که این جوانه ها و این محنت کشانِ سخاوت پیشه، در تلاطم برگ ریزان بی عدالتی ها و بی تدبیری ها، گام هایشان به سستی گراید. امسال در روز اول مهر بر تخته سیاه کلاس هایمان خواهیم نوشت:
“آسودگی ام آنجاست که غباری بر چهره ی عدالت نبینم”
کانون صنفی معلمان تهران ضمن تبریک سال نو تحصیلی به همه ی معلمان، دانش اموزان و خانواده های این سرزمین ، به رسم سخاوت مندی مهر به همه مسئولان و دست اندرکاران آموزشی یادآور است که بگونه ای عمل کنیم که مهر و رسم مهربانیش از هیچ کودکی دریغ نشود و همه کودکان از لذت سرشار آموختن، بهره مند شوند به خصوص کودکانی که در این وادی از نعمت آسایش و فرصت کودکی محروم اند و به جای خانه و مدرسه، خیابان ماوای ان هاست. به کوشیم مهری پایدار را به همه نوگلان این سرزمین هدیه دهیم.

کانون صنفی معلمان تهران

۳۰ شهریور

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا