گوناگون

محدودیت‌های جدید برای «محمد خاتمی» ابلاغ شد

«محمدرضا تابش» خواهرزاده محمد خاتمی که نماینده مجلس شورای اسلامی است در گفتگویی با خبرگزاری ایسنا از اعمال محدودیت‌های جدید در مورد رئیس دولت اصلاحات خبر داد و آن را هم تاسف آور توصیف کرد. این خبر روزگشته مبنی بر اعمال محدودیت‌های جدید برای  محمد خاتمی منتشر شد. بر اساس این اخبار  این محدودیت‌ها از سوی دادگاه ویژه روحانیت به ریاست ابراهیم رییسی اعمال شده است…
Afbeeldingsresultaat voor ‫محمد خاتمی و خامنه ای‬‎

خبرنگار بهار کسب اطلاع کرده که در محافل سیاسی نزدیک به اصلاح‌طلبان خبرهایی در حال ردوبدل شدن است که بر طبق آن گفته می‌شود به خاتمی ابلاغ شده که منبعد بدون اجازه مقامات امنیتی اجازه بیرون رفتن از منزل را ندارد.

طبق برخی نقل قول‌ها، در پی انتشار عکس‌هایی از هم‌نشینی رییس مجلس، رییس صدا و سیما و امامی کاشانی با خاتمی در مراسم ترحیم ه راستی‌کاشانی در حسینیه جماران، که با واکنش تندروهای اصولگرا مواجه شده، طی روزهای اخیر از حضور ایشان در برخی مراسم مذهبی ممانعت به عمل آمده و ایشان فقط توانسته است در مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورا در منزل صادق خرازی (با پادرمیانی شخصی خرازی) شرکت کند اما پس از آن از حضورش در سایر مراسم عزاداری ماه محرم جلوگیری و عملا حصر خانگی او هم آغاز شده است!

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا