گوناگون

آیت الله قتل عام را فراموش نکنید؛ او متخصص سرکوب و قتل عام است

ابراهیم رئیسی دارای مسئولیت های مختلف از جمله دادستان کل دادگاه ویژه روحانیت، دادگاه ویژه روحانیت با ارسال نامه ای با امضای دادستان ویژه روحانیت ابراهیم رییسی به منزل “سید محمد خاتمی” به وی ابلاغ کرده که به مدت ٣ ماه نباید در هیچ مراسم سیاسی و تبلیغی شرکت کند. بر اساس این حکم، از این به بعد هرگونه حضور خاتمی در جلسات، سالن‌ها، همایش‌ها، مراسمات هنری، از قبیل تئاتر، کنسرت، و همینطور حضور در محافل مختلف غیرخانوادگی حتی در جلسات خصوصی ممنوع شد…
Afbeeldingsresultaat voor ‫آیت الله قتل عام‬‎

آیت الله قتل عام (ابراهیم رئیسی)، علاوه بر تولیت آستان قدس رضوی، عضویت در مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حکم خامنه ای سال هاست که دادستان کل دادگاه ویژه روحانیت است. سرکوب روحانیون دگراندیش هم بر عهده اوست. آیت الله قتل عام را فراموش نکنید که متخصص سرکوب و قتل عام است. خیال نکنید دهه شصت و جنبش سبز و انتخابات ریاست جمهوری تمام شد، ابراهیم رئیسی همچنان در سرکوب مخالفان و منتقدان و رقبا  فعال است.

در همین رابطه  روزگشته خبری مبنی بر اعمال محدودیت‌های جدید برای سید محمد خاتمی منتشر شد. بر اساس این اخبار  این محدودیت‌ها از سوی دادگاه ویژه روحانیت به ریاست ابراهیم رییسی اعمال شده است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا