گوناگون

سریال هفتگی دروغ‌های اژه‌ای

کذب بودن ادعاهای اژه‌ای از آنجا مشخص می‌شود که از سویی بارها وجود مصوبه در شورای امنیت ملی در ارتباط با محمد خاتمی تکذیب شده است و از سوی دیگر ابلاغیه جدید از سوی دادسرای ویژه روحانیت ابلاغ شده و شامل دستورات جدیدی است کما اینکه تا پیش از این خاتمی محرومیت سه ماهه برای شرکت در مراسم سیاسی و فرهنگی…
Afbeeldingsresultaat

سلسله دروغ های محسنی اژه‌ای ادامه دارد. سخنگوی دستگاه قضا با تایید خبرمحدودیت‌های جدید  محمد خاتمی، آن محدودیت‌ها را ادامه روال گذشته‌ی دبیر خانه‌ی شورای عالی امنیت ملی خواند. این درحالی است که  حسن روحانی و سخنگوی دولت او  و همچنین دبیر شورای عالی امنیت ملی رژیم بارها مصوبه‌ی شورای امنیت ملی مبنی بر اعمال محدودیت بر  محمد خاتمی را رد کرده‌اند.

روز گذشته وکیل محمد خاتمی در گفت و گو با خبرگزاری ایلنا خبر از ابلاغ حکمی جدید از سوی دادگاه ویژه روحانیت خطاب به  محمد خاتمی داد. وکیل خاتمی در حالی خبر از ابلاغ محرومیت‌های جدید سه ماهه داد که یک روز قبل از آن دادستان ویژه دادگاه روحانیت اعمال هر گونه محدودیت علیه  محمد خاتمی را تکذیب کرده بود.

محسنی اژه‌ای در این باره ادعا کرد: دادستان تکذیب نکرد گفت طبق روال گذشته بر اساس گفته دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نه خود شورای عالی امنیت ملی، به همان طریق سابق است و همان محدودیت‌ها هنوز هست و طبیعتا اگر بخواهند تعدی کنند، مقابله می‌شود. بر اساس روال گذشته هر چند وقت یک بار نامه‌ای به ضابطان داده می‌شد الان هم داده شده مثل سابق که هر چند وقت یک بار دستورها تکرار می‌شد.

به گزارش کلمه، طبق ادعاهای اژه‌ای محدودیت های سابق به رییس جمهور اصلاحات ابلاغ شده است، اما بر اساس گفته‌ی وکیل خاتمی، رییس جمهور پیشین کشورمان از تاریخ ۱/۷/۹۶ اجازه حضور در مراسم عمومی سیاسی، فرهنگی و تبلیغی به مدت سه ماه را ندارد. همچنین در این برگه قید شده که این دستور به تقاضا و صلاحدید برخی نهادهای امنیتی صادر شده است.

کذب بودن ادعاهای اژه‌ای از آنجا مشخص می‌شود که از سویی بارها وجود مصوبه در شورای امنیت ملی در ارتباط با سید محمد خاتمی تکذیب شده است و از سوی دیگر ابلاغیه جدید از سوی دادسرای ویژه روحانیت ابلاغ شده و شامل دستورات جدیدی است کما اینکه تا پیش از این خاتمی محرومیت سه ماهه برای شرکت در مراسم سیاسی و فرهنگی نداشت.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا