گوناگون

پالایشگاه کرمانشاه با کمتر از ١٠درصد قیمت اصلی خود فروخته شد

چپاول و غارت ثروت و اموال مردم از سوی رژیم «ولایت فقیه»، باگسترش بیشتر و غیرقابل تصور همچنان ادامه دارد…
پالایشگاه کرماشان با کمتر از ١٠درصد قیمت اصلی خود فروخته شد

عبدالرضا مصری، نماینده‌ی رژیم در مجلس طی مصاحبه‌ای با خبرگزاری “مهر” اعلام کرد: پالایشگاه کرمانشاه  به بانک‌های خصوصی به قیمت ۱۸۰۰ میلیارد تومان واگذار شده بود. اما پس از این، یک عده در سازمان خصوصی‌سازی این پالایشگاه را از مالکان خلع ید کرده‌اند و آن را مجددا به ۱۰ درصد قیمت اصلی به فرد دیگری واگذار کرده‌اند.

مصری که خود از اعضای سپاه پاسداران  این نهاد سرکوبگر و ضد مردمی است در ادامه سخنان خود به بدهکار بودن مالک فعلی پالایشگاه کرمانشاه اشاره کرده و گفت: مالک فعلی پالایشگاه صلاحیت اداره آن را ندارد و از بدهکاران بزرگ بانکی است.

به گزارش کردستان میدیا،درگیری‌های درون حکومتی و رقابت مابین جناح‌های رژیم بر سر تصرف هر چه بیشتر ثروت و منابع مردم کوردستان موجب شده است که هر کدام از وابسته‌های این جناح برای ایجاد مانع برای رقیب خود و پیش گرفتن در غارت و چپاول ثروت کوردستان اقدام به افشا و برملا کردن غارت‌های طرف مقابل کند که این خود موجب انتشار اخبار شگفت‌آوری از حجم جنایات و چپاول حکومت فاشیستی-مذهبی ایران علیه مردمان کورد و کوردستان شده است.

قابل ذکر است که خصوصی‌سازی شرکت‌ها، معادن و کارخانه‌ها در سال‌های اخیر بارها بر مشکلات کارگران آنها افزوده و موجب اعتراض‌ها، تحصن‌ها و اعتصاب‌های کارگری شده‌است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا