گوناگون

پاسخ شدیداللحن قوه قضائیه به علی مطهری

محمدجعفر منتظری، دادستان کل رژیم « فقها» می‌گوید: «مطهری فقط از افراد «مسئله‌دار» حمایت می‌کند و علیه قوه قضائیه «دروغ» می‌گوید….حکایت این آقا (علی مطهری) مثل کسی است که روضه میخواند غش می‌کرد سمت خانم ها….چرا از جاسوس ها و اپوزیسیون حمایت میکنی؟ »….

قوه قضائیه صادق لاریجانی امروز در اطلاعیه‌ای با درج “تا کی قضات و قوه قضاییه باید دخالت‌های امثال آقای مطهری را در پرونده‌های قضایی تحمل نمایند؟” به اظهارات اخیر وی واکنش نشان داده است.

در این اطلاعیه گفته شده: …چه طور است که از هر چه حمایت می کنی افراد مساله دار و کسانی است که وابسته به ضد انقلاب و اپوزیسیون هستند. یک بار شده که بیایی و از پرونده افراد عادی حمایت کنی؟ حکایت این آقا مثل کسی است که روضه میخواند غش می‌کرد سمت خانم ها چرا از جاسوس ها و اپوزیسیون حمایت میکنی؟ می‌روند از جریان فتنه و امثالهم حمایت می‌کنند. اینها خود را مدعی آزادی معرفی می‌کنند اگر مدعی آزادی هستید چرا دروغ میگویید از جریان سیاسی خاصی حمایت میکنید این یعنی دنبال عدالت واقعی نیستید. ….کشورهای استکباری از این مسایل استفاده کرده و نظام را تضعیف می کنند. قوه قضاییه یکی از محورهای اصلی است که دشمن به دنبال تضعیف آن است. کسانی که دنبال براندازی نظام هستند، قوه قضاییه را هدف قرارداده اند. …نظام با اقتدار ایستاده و هیچ شکی در آن نیست. برخی عناصر که کرم صفتانه دارند آسیب می زنند حواس شان را جمع کنند نظام تا یک جایی سکوت می کند.

فشرده گزارش فارس

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا