گوناگون

ماجرای برجام اروپایی چیست؟ هشدار امام جمعه

امام جمعه تهران، با بیان اینکه همراهی اروپا با آمریکا نشانه خیانت است، گفت: چه بسا به عنوان سفر تجاری به ایران می آیند اما جاسوسی باشند در لباس تجارت؛ لذا مسئولان هوشیار باشند…
Afbeeldingsresultaat voor ‫برجام‬‎

به گزارش خبرنگار مهر، موحدی کرمانی خطیب این هفته نماز جمعه تهران، گفت: به اروپای همراه با آمریکا هم نمی توان خوش بین بود و این همراهی خودش نشانه خیانت است. مسئولین توجه داشته باشند، کشورهای اروپایی که همراه با آمریکا هستند آنها را هم دشمنان خود و دشمنان انقلاب می دانیم.

وی ادامه داد: آنان با لبخند می آیند جلو و می گویند با همکاری هم می خواهیم مشکلات را حل کنیم اما به دنبال حل مشکلات خود هستند و باید دست چدنی آنان را دید. لذا مسئولان باید بیدار و هوشیار باشند. دشمنان غیظ و دشمنی را زیر لبخند پنهان کرده اند. آنان از دست نظام عصبانی هستند که باید بگوئیم عصبانی باشند و بمیرند از این دشمنی.

آیت الله موحدی کرمانی گفت: ممکن است پیشنهاد آنها در ظاهر خوب باشد اما درون را بنگرید. چه بسا پیشنهاد صلح می دهد که ما را غافل کند.

امام جمعه مشهد نیز گفت: برجام اروپا جایگزین برجام آمریکا نشود.

احمد علم‌الهدی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در استان خراسان گفت: این ملت دو سال این برجام را تجربه کردند؛ اروپایی‌ها همین الان در حال خیانت هستند و پشت آمریکا هستند و دم از قدرت دفاعی ما می‌زنند و با خائنان دوباره برجام اروپایی درست نکنید.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا