گوناگون

نمایش موشک بالستیک در مقابل سفارت پیشین آمریکا در تهران

تجمع  ۱۳ آبان، با حضور بچه های کودکستانی و دبستانی و سایر اعضای خانواده های بسیج!!در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان که صبح امروز با حضور جمع کثیری از دانش آموزان و  مهدی کودکی ها به این راهپیمایی آورده شده بودند در مقابل لانه جاسوسی برگزار شد، ماکت موشک بالستیک دوربرد سپاه پاسداران در مقابل لانه جاسوسی آمریکا نصب شده است که توجه راهپیمایان را به خود جلب کرده است…
به گزارش ایسنا، راهپیمایان ۱۳ آبان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و شعار هر مسلمان مرگ بر آمریکا همچنین با در دست داشتن پلاکاردهایی که روی آنها تصاویر خمینی قرار گرفته بود و در برخی دیگر از آنها شعارهای من سپاهی هستم، آمریکا به معنای واقعی کلمه دشمن خبیث است و همچنین در دست داشتن پرچم‌های ایران در مقابل لانه جاسوسی آمریکا گردهم آمده و مراسم ۱۳ آبان را با فریادهای مرگ بر آمریکا زنده کردند.

مراسم ۱۳ آبان توسط تعداد کثیری از خبرنگاران داخلی و همچنین تعدادی از رسانه های خارجی پوشش داده می شود.

در این راستا  شبتاب نیوز نیز در گزارشی این مراسم مضحک را زیرعنوانِ «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی»!!!!! در سراسر کشور با حضور اقشار مختلف بسیجیها برگزار شد. در عناوین خبرهای خود درج کرده بود.

موشک بالستیک مهمان ویژه راهپیمایی امروز!

راهپیمایی حکومتی بمناسبت سالگرد اشغال سفارت آمریکا در تهران امروز با حضور جمعی از حامیان خامنه ای در مقابل سفارت پیشین آمریکا برگزار شد.

بنا به گزارشها، ماکت موشک دوربرد سپاه پاسداران در مقابل سفارت آمریکا نصب شده بود (عکس زیر) و همچنین تابوت مذاکره با آمریکا توسط تعدادی از حاضرین حمل می شد . آنها همچنین با شعار “مرگ بر آمریکا” توافقنامه هسته ای (برجام) را آتش زدند.

شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت جمهوری اسلامی طی سخنانی در این مراسم گفت: ملت ایران رکورد دار ذلیل‌سازی توطئه‌های آمریکایی هستند.

وی گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند از ترامپ فردی دیوانه ترسیم کنند تا دیگران را به سمت خودکشی هدایت‌شده سوق دهند.

این در حالیست که ضرغامی، رئیس سابق صداوسیما و از مسئولین سابق سپاه پاسداران نیز در این مراسم گفت: سپاه پاسداران می تواند با تکیه بر موشک های خود هر کجا که بخواهد مقر آمریکایی ها را با خاک یکسان کند.

قرائت بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی در مراسم ۱۳ آبان

بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی در مراسم راهپیمایی روز دانش آموز قرائت شد.

به گزارش ایسنا، نماینده تشکل‌های دانش‌آموزی مراسم ۱۳ آبان در بیانیه‌ای تاکید کرد که در ۳۸ سالی که از اقدام دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی می گذرد، سیاست‌های خصمانه آمریکا هیچ تغییری نکرده است.

در این بیانیه دانشجویی اعلام شد که آمریکا از هر ابزاری مانند تحریم‌های ظالمانه و غیره برای رسیدن به اهدافشان استفاده می کنند و هر جا منافع آمریکایی ایجاب کند منافع مردم سایر کشورها را نادیده می گیرند و همچنین در این بیانیه به مذاکره با آمریکا و عهدشکنی آنها در قبال مذاکره با ایران اشاره شد.

ایران پرس نیوز

ایران پرس نیوز

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا