اخبار

« اقتصادی» شکست‌خوردهٔ و «فساد» سازمان‌یافته در رژیم «فقها»

در بیانات سران رژیم «ولایت فقیه» که خودشان مسبب اصلی همه بدبختی های امروز کشور ما هستند؛ گواه روشنی است بر ناتوانی« حکومت اسلامی » در امور اداره کشور؛ رئیس اتاق بازرگانی ایران بعد از ۴۰ سال غارت و چپاول حاکمان بر میهن، چشم‌انداز و نقشهٔ راه آن افق روشنی را فراروی ما قرار نمی دهد. او در بخشی از سخنان خود گفت‌:« با کمال تأسف امروز فساد سازمان یافته شده است.»
در رژیمی که رئیس‌جمهور سابقش به میلیاردها دلار حیف‌ومیل اموال عمومی متهم می‌شود. بردار رئیس‌جمهور فعلی‌اش به‌جرم فساد اقتصادی دستگیر و به قید وثیقه آزاد می‌شود. پس می توان به طور قطعی ، روشن و شفاف اعلام کرد که رژیم فاسد با کارگزاران انگلی‌اش توان حل این معضلات را ندارند. میهن ما امروز به دولتی برخاسته از ارادهٔ مردم بیش از هر زمان دیگر نیازمند است…

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن در ایران با بیان اینکه قبح فساد ریخته است، گفت: فساد دیگر در کشورمان سازمان یافته شده است.
به گزارش ایسنا، غلامحسین شافعی امروز (یکشنبه) در جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی سخنرانی می‌کرد افزود: صدمه فعالان اقتصادی از فساد بالا است و اتاق متولی از بین بردن فساد نیست، اما  در شرایط کنونی چنین به نظر می‌رسد که اقتصاد ایران را می‌توان به غریقی تشبیه کرد که تلاش دارد خود را روی آب نگاه دارد.
شافعی گفت: نبود برنامه و عدم تخصیص صحیح منجر به این شده که مشکل اقتصاد ظهور کند و با اقدامات وصله و پینه‌ای نمی‌توان مشکلات را حل کرد و منابع را به هدر داد و پول را در جایی خرج می‌کنیم که عایدی برای اقتصاد ندارد.
در همین حال یک عضو مجلس شورای اسلامی گفته: دولت ۴۰۰میلیارد تومان بابت حقوق و مزایا از خزانه قرض کرده است.
محمد حسینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ولایت گفت: این مبلغ بابت حقوق، مزایا و هزینه داخلی ادارات دولت بوده است.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا