گوناگون

انتظار زیادی از حکومت مرتجعان نمی توان داشت

۸۲۵۵۷ نفر برای خدمت‌رسانی به زائران پیاده امام رضا به‌صورت مستقیم فعالیت می‌کنند
برای کمک به زلزله زدگان چند نفر؟!. پاسخ را در فیلم؛واکنش زلزله زدگان به سخنان روحانی، هنگامی که داشت از سپاه و بسیج برای کمک رسانی (!!) به زلزله زده ها تشکر می کرد،با اعتراض مردمروبرو شد. مشاهده نمایید…

مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد گفت: ۸۲ هزار و ۵۵۷ نفر جهت حضور و خدمت‌رسانی مستقیم به زائران اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، علی قناویزچی ظهر امروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های ایام پایانی ماه صفر در خراسان‌رضوی اظهار داشت: باتوجه به این‌که مشهد پایتخت فرهنگی و اسلامی برای رژیم [«فقها»] است، در صدد برآمدیم میزبان خوبی برای زائران محترم مشهد باشیم.

مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد با اشاره به اهمیت کیفیت پذیرایی و میزبانی صحیح برای زائران مشهدمقدس گفت: هدف از نشست امروز نه تنها خدمت‌رسانی بلکه ارتقاء فرهنگ میزبانی مشهد‌ بوده که با تلاش بی وقفه سعی بر صحت انجام این کار داریم.

قناویزچی با بیان این‌که بالغ بر سه میلیون زائر و سه هزار زائر پیاده در مشهد حضور پیدا می‌کنند، تصریح کرد: سامانه خدمات داوطلبانه در مشهد از تاریخ ۲۸ شهریور ماه آغاز و تا پایان دهه پایانی صفر ادامه دارد که در آن ۵ گروه عملیاتی شامل برنامه‌ریزی، اطلاع‌رسانی، سامان‌دهی، پشتیبانی و ارزیابی درحال فعالیت هستند.

قناویزچی با اشاره به وجود ۳۰ ایستگاه خدماتی و ۱۵ کمیته سامان‌دهی در مشهدمقدس ادامه داد: تمامی ایستگاه‌ها و مراکز خدماتی از ساعت ۷ تا ۲۴ شروع به خدمت‌رسانی می‌کنند؛ همچنین ۸۲ هزار و ۵۵۷ نفر جهت حضور و خدمت‌رسانی  مستقیم به زائران اعلام آمادگی کرده‌اند.
***

فیلم؛ واکنش زلزله زدگان به سخنان روحانی

روحانی امروز به مناطق زلزله زده رفت و در جمع زلزله زدگان سخنانی ایراد کرد. هنگامی که داشت از سپاه و بسیج برای کمک رسانی (!!) به زلزله زده ها تشکر می کرد، با اعتراض مردم روبرو شد.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=47&v=ajTKL7e5eiY

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا