گوناگون

سفر نمایشی «خامنه ای» به مناطق زلزله زده

خامنه ای امروز به مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه رفت و در جمع تعدادی بسیجی و طلبه سخنرانی کرد و از جمله گفت: زلزله زدگان تنها به خود امید ببندند….

بازدید امروز خامنه ای از منطقه زلزله زده کرمانشاه
لطفا یک زلزله زده در این تصویر پیدا کنید

این در حالیست که یک هفته پس از زمین‌لرزه‌ای که زندگی را بر سر مردم غرب کشور آوار کرد، خیلی از زلزله زدگان هنوز چادر ندارند و پتو هم برای فرار از سرمای خشن کرمانشاه کافی نیست. هواشناسی گفته که ابرهای باران‌زا در راه کرمانشاه‌ اند.

گزارش رادیو فرانسه:علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، هشت روز پس از زمین لرزۀ استان کرمانشاه امروز از مناطق زلزله زدۀ این استان بازدید کرد. خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، ایرنا، نوشت که رهبر جمهوری اسلامی به طور سرزده به این استان سفر کرد و در سرپل ذهاب برای عده ای که عمدتاً مرکب از روحانیان و نظامیان بودند سخنرانی نمود.

رهبر جمهوری اسلامی مردم استان کرمانشاه را به ایستادگی در مقابل مصیبت و مشکلات به وجود آمده پس از زمین لرزه فراخواند و گفت که فقط “چشم امید را به نیرو، تلاش و قدرت خود معطوف” کنند و بکوشند با آباد کردن منطقه روزگار بهتری برای خود رقم بزنند.

خامنه ای تلویحاً به کمک های مردمی به زلزله زدگان اعتراف کرد و افزود : این حادثه ملت را به حرکت در آورد و مردم در همۀ نقاط کشور به وظیفۀ کمک رسانی عمل کردند.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا