اخبار

لابی شکست خورده رژیم« ولایی»

هوشنگ امیراحمدی در گفتگو با سایت انتخاب خبر: «…متأسفانه باید گفته باشم که وضعیت شکننده کشور، که ناشی از مسایل داخلی و فشارهای خارجی است، اگر به درستی مدیریت نشود، می تواند به یک آشوب اجتماعی تخریب کننده منتهی گردد.» ..

درست است که مردم منزجر و خسته هستند  و آنچه که با خشونت بامردم رفتار شده است بیزار هستند، اما به نظر می رسد که شرایط بد داخلی دارد خواست یک تغییر ناگهانی را به مردم تحمیل می کند. از آن طرف هم فشارهای خارجی روی کشور افزایش یافته است و در آینده نزدیک این فشارها در جهت تضعیف دفاعی و اقتصادی کشور گسترده تر می شوند. در چنین شرایطی و در غیاب یک برنامه و عمل جامع برای تغییر، و حرکت مردمی در مقابل رژیم ….

هوشنگ امیراحمدی افزود:«در مجموع، خبر خوبی در راه نیست و من جداً متاسفم که باید چنین نتیجه ای از وضعیت موجود استنتاج کنم. آنهائیکه من را می شناسند می دانند که من انسان خوش بینی هستم و هرگز نخواسته ام تخم یأس در جامعه بکارم و آشوب درو کنم. با این وجود، نمی توانم در مقابل مشکلات و خطرات چشم بپوشم و ایجاد توهم کنم. واقعیت این است که ایران دارد یک جوری به اواخر دوره قاجار برمی گردد ولی البته بسیار مدرن تر و از نوع پهلوی آن.

اعتراف بی سابقه؛این بار نایب‌ رئیس مجلس

پزشکیان نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:….واقعیتش این است که ما در داخل کشور اختلاف داریم…
مسعود پزشکیان در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت: اگر بخواهیم کتمان کنیم می‌توانیم کتمان کنیم. ما پشت به هم کردیم. قطع رابطه داریم. دعوا داریم. هر روز هم این دعوا را تشدید می‌کنیم. به هم فحش هم می‌دهیم. من معتقدم این به نفع انقلاب نیست. ما در مملکت مشکل داریم.

گفتن آن خوب نیست از پشت تریبون مثلا بنده بگویم الآن رانت چه جوری است، رشوه چه جوری است. همین بانکها تو نظام جمهوری اسلامی رشد کردند پول مردم را خوردند. همه ما تو یک کشتی هستیم. همه با هم دست به دست این کار دادیم. مردم آمدند سرمایه‌گذاری کردند حالا زندگی‌شون به هم خورده تازه با مردم هم بد برخورد می‌کنیم. راه درستش این نیست که تو مجلس بلند شویم به هم فحش بدهیم. ما داریم دعوا می‌کنیم هر روز هم همه گناه‌ها را به طرف مقابل می‌اندازیم.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا