گوناگون

آقای جنتی با فتنه فتنه کردن نمی‌توانید از جنایت ها و خیانت ها ی هولناک فرار کنید!

حالا همان فتنه ای که روزگاری «علی مطهری» نایب رییس مجلس ولایی که مرزبندی با اصول گرایان نداشت آن را فریان می کرد. اکنون دامن خودشان را گرفته است. فتنه اصلی «احمدی نژاد» در مناظره ها و یک روز پس از انتخابات هنگامی که ملت را خس و خاشاک خواند خود را نشان داد و « احمد جنتی و یارانش »با فرمان «خامنه ای»نخواستند آن را ببینند. آقایان خود فتنه را آبیاری کردند اکنون چطور انتظار دارند که آن خشک شود؟…
Afbeeldingsresultaat voor ‫عکس احمد جنتی با عصا‬‎

به گزارش کلمه، احمد جنتی دبیر شورای نگهبان دست از سر فتنه بر نمی‌دارد و هر مخالفت و انتقادی را در قالب فتنه می بیند. او بارها نشان داده که تاب و توان سخن مخالف ندارد و نظر و اعتقاد خود را عین نظام می‌داند. او می‌گوید ریشه فتنه هنوز خشک نشده و معتقد است آنچه که فتنه می خواندش ریشه‌کن نشده و در قالب جدیدی در حال ظهور است. شاید از منظری اظهارات دبیر شورای نگهبان درست باشد چرا که آنها به جای ریشه‌یابی فتنه و پیدا کردن فتنه واقعی، مردم و اراده عمومی را نشانه گرفته بودند.

حالا همان فتنه ای که روزگاری مطهری که روزگاری که مرزبندی با اصول گرایان نداشت آن را فریان می کرد دامن خودشان را گرفته است. فتنه اصلی احمدی نژاد در مناظره ها و یک روز پس از انتخابات هنگامی که ملت را خس و خاشاک خواند خود را نشان داد و جنتی و یارانش نخواستند آن را ببینند. آقایان خود فتنه را آبیاری کردند اکنون چطور انتظار دارند که آن خشک شود؟

از این رو نیز جنتی در تازه ترین سخنانش با بیان اینکه فتنه در ایران خاموش شده ولی ریشه آن خشک نشده است، مدعی می‌شود: هنوز عده‌ای «منافق نو و جدید» درصدد ادامه حرکت فتنه ۸۸ در ایران اسلامی هستند. فتنه ۸۸ باید به جامعه شناسانده و ابعاد این فتنه برای همه لایه‌های جامعه تبیین شود تا مردم بدانند فتنه ۸۸ مربوط به انتخابات نبود بلکه برای براندازی نظام اسلامی ایران طراحی شده بود.

جنتی، با بیان اینکه فتنه ۸۸ را برخی ساده می‌پندارند، ادعا می کند: فتنه ۸۸ با طراحی آمریکایی‌ها و نیروهای داخلی اجرا شد و فتنه‌گران خیال می‌کردند می‌توانند با انقلاب مخملی، نظام اسلامی ایران را نابود کنند همانگونه که رژیم صهیونیستی با ۱۰ میلیوندلار انقلاب مخملی در گرجستان انجام داد.

جنتی با تکرار ادعای همیشگی در باره جنبش سبز با چشم پوشی بر روی هرج و مرج طلبی های این سالهای احمدی نژاد و یارانش و پایمال کردن حق مردم می گوید: با طراحی دشمنان اسلام و نیروهای داخلی فریب‌خورده در فتنه سال ۸۸ خط قرمزها شکسته و کشور ۹ ماه به آشوب کشید شد.

آنچه که احمد جنتی فتنه جدید می خواندش، محمود احمدی نژاد و یارانش هستند، همان‌ها که روزگاری دبیر شورای نگهبان به خاطرشان در مقابل رای و اراده مردم ایستاد. اگر جنتی فراموش کرده است مردم فراموش نکرده‌اند که او چطور از سال ۸۴ تا ۸۸ از احمدی نژاد دفاع می کرد و به جای بی طرفی در انتخابات و انجام وظیفه قانونی خود، پشت محمود احمدی نژاد ایستاد و امانتدار رای مردم باقی نماند.

در واقع این احمد جنتی است که در این کشور فتنه راه انداخته و اوست که باید پیش از هرکس دیگری در این باره پاسخ دهد. با فتنه گر خواندن احمدی نژاد که روزی جنتی یکی از حامیان اصلی اش بود او نمی تواند از مسوولیتی که بر دوش دارد فرار کند. امروز که احمدی نژاد انگشت اتهام خود را به سوی شورای نگهبان و قوه قضاییه نشانه گرفته است و بگم بگم هایش شامل حال آنان شده نمی توانند با فتنه گر خواندن او هر آنچه که بر مردم رفته است را پاک کنند.

خطبه های نماز جمعه جنتی فراموش نشده است، همان خطبه هایی که تماما مدح احمدی نژاد و کارهایش بود، همان خطبه هایی که تهدید مردم و خواسته هایشان بود. حال این روزها جنتی، مصباح یزدی، آملی لاریجانی، حسین شریعتمداری با سکوت در مقابل آن رورزها مدعی هستند که ملاک حال فعلی افراد است، احمدی نژاد خود را انقلابی معرفی کرد و می خواست آرمان های انقلاب و پابرهنه ها را پیاده کند و حتی باز هم مدعی هستند که او از اصلاح طلبان بهتر است. مردم آن روزها را فراموش نمی کنند، بلی ملاک امروز افراد است اما دیروز و امروز احمدی نژاد فرقی باهم ندارد، از نگاه مردم تمام کسانی که سال ۸۸ در مقابل رای مردم ایستادند امروز مسوول رفتارهای احمدی نژاد هستند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا