گوناگون

بازار ارز با «جمشید بسم‌ الله» و «سیف ماشالا»!

روزنامه شهروند در تهران با تیتر بازگشت جمشید بسم‌ الله و سیف ماشالا! نوشت: قیمت دلار از مرز روانی ۴۲۰۰ تومان گذشت. آنچه که قابل تامل است اظهارات مستمر مسئولین رژیم از جمله‌«حسن روحانی» و وزیر اقتصاد دولت او  مبنی بر تلاش برای ثبات بازار ارز است که در واقع طی سال‌ها و ماه‌های اخیر نه تنها قیمت‌ها کاهش پیدا نکرده، بلکه روند صعودی داشته است. ..
دلار
در بازار امروز – شنبه – دلار آمریکا با روند کاهشی نسبت به آخر هفته قبل ۴۱۹۰ تومان قیمت دارد و سکه تمام طرح جدید به کمتر از یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.
به گزارش ایسنا، در بازار ارز یورو ۵۰۳۸ تومان، پوند انگلستان ۵۸۳۹ تومان، لیر ترکیه ۱۱۳۲ تومان، یوان چین ۶۵۸ تومان و درهم امارات ۱۱۶۲ تومان عرضه می‌شود. همچنین دلار مبادله‌ای از سوی بانک مرکزی ۳۵۴۳ تومان قیمت گذاری شده است.
در میان انواع سکه، سکه تمام به یک میلیون و ۳۹۷ هزار تومان رسیده است، نیم سکه ۷۱۲ هزار تومان، ربع سکه ۴۱۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲۶۶ هزار تومان فروخته می‌شود.
بازار طلا نیز کاهشی شده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۲۸ هزار و ۶۱۵ تومان و مثقال طلا ۵۵۶ هزار و ۳۰۰ تومان عرضه می‌شود. اونس طلا در بازار جهانی نیز ۱۲۵۰ دلار و ۳۰ سنت داد و ستد می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا