گوناگون

فائزه هاشمی: در بدن پدرم۱۰ برابر حد مجاز رادیواکتیو وجود داشت

دختر علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی در مصاحبه‌ای مدعی شد که بررسی‌های شورای عالی امنیت ملی نشان داد، در بدن پدرش ۱۰ برابر حد مجاز رادیواکتیو بوده است…
فائزه هاشمی مدعی شد در بدن پدرش ۱۰ برابر حد مجاز رادیواکتیو بوده است وب‌سایت “اعتماد آنلاین” روز شنبه، ۲۵ آذرماه، با انتشار مصاحبه‌ای با فائزه هاشمی، به موضوع مرگ یکی از پایه گذاران حکومت «اسلامی» در ایران و جوانب مخفی و مشکوک این مرگ پرداخت. فائزه هاشمی در این مصاحبه اعلام کرد: شماری از اعضای شورای عالی امنیت ملی در حضور همه اعضای خانواده گفتند که در بدن رفسنجانی ۱۰ برابر رادیواکتیو یافت شده است.

او در همین ارتباط گفت: آن‌ها همچنین اعلام کردند در بدن عفت مرعشی، همسر علی‌اکبر هاشمی ۳ برابر و در بدن دختر او فاطمه هاشمی، یک برابر حد مجاز رادیواکتیو وجود داشته است.

۱۹ دی سال گذشته اعلام شد که اکبر هاشمی رفسنجانی هنگام شنا در استخر دچار عارضه قلبی شده و در بیمارستان‌ تجریش درگذشت. فرزندان او این مرگ را مشکوک خواندند.

به گزارش کردستان میدیا،علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی در طول حضورش در نهادهای قدرت جمهوری اسلامی ایران، از سوی دادگاه‌های متعددی به اتهام برنامه‌ریزی و دست داستن در رویدادهای تروریستی متعدد تحت پیگرد پلیس بین‌الملل بوده است. در ماجرای ترور میکونوس که در رستورانی به همین نام واقع در برلین و در شهریور ١٣٧١ روی داد، دکتر صادق شرفکندی -دبیر کل حزب دمکرات کوردستان- و سه همراه دیگر او به دست تروریست‌های وابسته به رژیم« ولایت فقیه» ترور شدند. در همین رابطه دادگاهی در آلمان با پیگیری این پرونده به مدت چهار سال، طی حکمی علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس جمهور وقت جمهوری اسلامی، علی فلاحیان وزیر اطلاعات وقت، علی‌اکبر ولایتی وزیر امور خارجه وقت و سید علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران متهم به برنامه‌ریزی و صدور فرمان ترور میکونوس دانست.

همچنین دادگاهی در آرژانتین، علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی را به عنوان فرد اصلی در صدور فرمان بمب‌گذاری در مقر فرهنگی یهودیان در بوینس‌آیرس معرفی کرد و حکم پیگرد قانونی او را صادر کرد. انفجار تروریستی مرکز همیاری یهودیان بوینس آیرس که در سال ١٩٩۴ میلادی رخ داد که مرگ ٨۵ نفر و ٣٠٠ مجروح را در پی داشت. همچنین بنابر اسناد متعدی که منتشر شده، هاشمی رفسنجانی از آمران اصلی قتل‌های زنجیری در نیمه‌ی دوم دهه‌ی هفتاد شمسی می‌باشد که طی آن، ده‌ها نویسنده و فعال سیاسی ایران ترور یا ناپدید شده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا