گوناگون

معضل «احمدی نژاد»؛غده سرطانی در تاروپود «رژیم »

به دنبال پیام ویدئویی احمدی‌نژاد که در آن به شدت به رئیس قوه قضاییه «خامنه ای » حمله کرده است به اعتقاد اکثریت مردم ایران که پدیده احمدی نژاد نیز از همان قماش قوه قضاییه حکومت اسلامی است، اما در آلوده ننگ حکومتی جهت سهم خواهی علیه همدیگر افشاگری می کنند.در این راستا سبحانی نیا گفت: احمدی‌نژاد در ویدئو اخیر خود مسائلی را مطرح ساخت که غیرمستقیم متوجه رهبری می‎شود یعنی وقتی به کسی که توسط رهبری تعیین می‌شود، می‌گوید از عدالت ساقط است و شایستگی ندارد، غیرمستقیم ریشه را می‎زند و به شاخه‌ها کاری ندارد…
Afbeeldingsresultaat voor ‫احمدی نژاد و لاریجانی با خامنه ای‬‎

پاسخ لاریجانی با حکم زندان

دادگاه کیفری ١٠۵٨ کارکنان دولت حکم به محکومیت مشاور مطبوعاتی احمدی‌نژاد به ۶ ماه حبس داد.

مهران عبدالله‌‌پور در گفت‌وگو با پایگاه «دولت[موسوم به] بهار »با اعلام این خبر اظهار کرد: دادگاه کیفری ١٠۵٨ کارکنان دولت موکل بنده را به اتهام توهین به دادستان تهران به شش ماه حبس تعزیری و همچنین به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به پرداخت جزای نقدی محکوم کرده است.

وی افزود: آقای جوانفکر مدتی قبل به سبب نگارش مطالب انتقادی در فضای مجازی علیه رویه برخی مسئولین قضایی، با اعلام جرم ازسوی دادستانی تهران به دادسرای کارکنان دولت احضار شد.

جوانفکر: آقای لاریجانی سطح کیفی زندان اوین را ارتقاء دهید، چرا که انشاالله به زودی از آن منتفع خواهید شد!

به گزارش شبتاب نیوز، علی اکبر جوانفکر خطاب به صادق لاریجانی که این روزها در میان مردم ایران به «صادق دزده» شهرت یافته است نوشت:

جناب آقای آملی لاریجانی!
همانطور که می دانید بودجه سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی در سال جاری نسبت به سال قبل با یک افزایش چشمگیر ۴۷ درصدی از ۵۸۴ میلیارد تومان در سال ۹۵ به ۸۵۸ میلیارد تومان در سال جاری رسیده است.
لطفا دستور فرمایید بخشی از این بودجه برای ارتقاء سطح کیفی زندان اوین و امور رفاهی زندانیان اختصاص یابد.
اطمینان دارم که از این دستور نه فقط پشیمان نمی شوید، بلکه به لطف و کرم الهی از آن منتفع هم خواهید شد.

پیام طوفانی احمدی نژاد بعد از پایان ضرب‌الاجل

مهلت رئیس دستگاه قضا تمام شد….ماهی از سر گنده گردد نی ز دم!

احمدی‌نژاد پس از پایان مهلت ۴۸ ساعته‌ای که به رئیس قوه قضائیه داده بود در یک پیام ویدئویی از او خواست استعفا دهد. صادق لاریجانی منصوب خامنه‌ای است و احمدی‌نژاد می‌گوید مردم او را نمی خواهند و تا اوضاع از این بدتر نشده، استعفا بدهد و برود.

احمدی نژاد گفت: در طول سال‌ها به افراد زیادی از این اتهامات سخیف زدند و بداخلاقی کردند، حرفی نزدیم ، اما رئیس دستگاه قضا که باید ضامن حقوق مردم باشد، چرا چنین می‌کند؟….امروز می‌توانیم و حق داریم بگوییم فتنه‌گر و منحرف واقعی از انقلاب و ملت چه کسانی هستند و چگونگی دست‌اندازی آنها به مناصب و بیت‌المال و وضع مالی و فریب‌کاری آنان را تشریح کنیم: ماهی از سر گنده گردد نی ز دم!…

خبرگزاری قوه قضائیه موسوم به “میزان” پیش تر در پاسخ به ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته احمدی‌نژاد نوشته بود: لجن‌پراکنی و یاوه‌سرایی علیه قوه قضاییه، این رکن بسیار مهم نظام اسلامی و ایراد اتهامات و تکرار یاوه‌های سایت‌ها و رسانه‌های ضد انقلاب علیه رئیس صبور و پرتلاش این قوه، مصداق فتنه‌انگیزی و فتنه‌گری نیست؟ بی‌گمان اگر به رفتار مجرمانه خود ادامه دهید، به همان سرنوشتی دچار خواهید شد که همه فتنه‌گران و خودکامگان پیش از شما بدان گرفتار آمده‌اند.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا