گوناگون

جهت جلوگیری از انفجار جامعه،مسائل را از مردم پنهان نمایید

امام جمعه تهران: انتقادات درباره عملکرد قوا در جلسات خصوصی مطرح شود/ انتقادات را به جامعه نکشانید

Afbeeldingsresultaat voor ‫ناصر امامی کاشانی‬‎ خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه همه در زیر چتر جمهوری اسلامی به سرمی‌بریم، تاکید کرد: نمی‌گویم انتقاد نیست؛ می‌گویم انتقادات را به جامعه نکشانید. دشمن خوشحال می‌شود.

ناصر امامی کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران این هفته تهران با اشاره به فضای سیاسی داخل کشور گفت: در حال حاضر بحث‌هایی در داخل کشور وجود دارد. می‌بینیم دنیا خود را علیه کشور ما بسیج کرده است. از یک طرف موشک که خود یمنی‌ها دارند یا اینکه از دیگران می‌گیرند و به سمت ریاض پرتاب می‌کند را به ایران منتسب می‌کنند و در آن آمریکا، آن مردک می‌گوید که موشک‌ها را ایران داده است.

انتقادات درباره عملکرد قوا در جلسات خصوصی مطرح شود
وی با بیان اینکه نظام و آرمان جمهوری اسلامی نباید تضعیف شود، عنوان کرد: قوای سه گانه کار خود را می‌کنند اما کار بسیار سخت وسیع است. مخصوصا در قوه قضاییه کار وسیع و مشکل است. اگر کسی با دولت، مجلس و قوه قضائیه حرف دارد این حرف در جلسات خصوصی بزند. اگر جلسه خصوصی را کافی نمی‌دانند حکم بیاورد و جلسه‌ای با آنها بگذارند و حرف‌های خود را بگوید نه اینکه همین گونه حرف بزند و چه بسا حرف خلاف واقع گفته شود و رسانه‌ها هم ۱۰ تا روی آن بگذارند و جامعه را متشنج کنند و مسئولان و ملت را دلسرد کنند.

انتقادات را به جامعه نکشانید
تولیت مدرسه عالی شهید مطهری با بیان اینکه همه در زیر چتر جمهوری اسلامی به سر به بریم، یادآور شد: نمی‌گویم انتقاد نیست؛ می‌گویم انتقادات را به جامعه نکشانید. دشمن خوشحال می‌شود. در عین حال باید متن جامعه و کیان کشور را همه حفظ کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا