حقوق بشر

اگر من «جاسوس» هستم مدارک آن را برای جامعه منتشر کنید

هنگامه شهیدی در نامه‌ای به وزارت اطلاعات: اگر من «جاسوس» هستم مدارک آن را برای جامعه منتشر کنید. هنگامه شهیدی روزنامه‌نگاری که شش ماه را در بند حفاظت اطلاعات قوه قضائیه زندانی بود، پس از اظهارات «حیدر مصلحی عراقی» وزیر سابق اطلاعات در جاسوس خواندن وی، طی نامه‌ای به حفاظت وزارت اطلاعات از این مجموعه امنیتی خواست به اظهارات «حیدر مصلحی عراقی» رسیدگی کرده، اگر اظهارات وی صحیح است مدارک جاسوسی او برای اطلاع همه مردم منتشر شود و اگر صحیح نیست، با این نیروی متخلف وزارت اطلاعات برخورد قانونی صورت گیرد…
Afbeeldingsresultaat voor ‫هنگامه شهیدی‬‎ متن نامه‌ی خانم شهیدی که در اینستاگرام وی منتشر شده به شرح زیر است:

معاونت محترم حفاظت وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى
سلام علیکم

با احترام به استحضار می‌رساند وزیر سابق اطلاعات جناب آقاى «حیدر مصلحى» در خصوص اینجانب در دانشگاه امیرکبیر اظهارات بى‌پایه و اساسى را مطرح و موجب تشویش اذهان دانشجویان، اساتید و مهم‌تر از آن باعث دروغ‌پراکنى در فضاى مجازى، رسانه‌ها و مطبوعات شده‌اند.

با توجه به این‌که نامبرده کارمند وزارت اطلاعات می‌باشد و از حقوق بگیران آن مجموعه به حساب مى‌آید و می‌بایست بر اساس قوانین و ضوابط وزارت اطلاعات، به تخلفات مبرهن و مبین پرسنل آن مجموعه رسیدگى گردد.

لازم دانستم یک نسخه اظهارات سراسر کذب وی راجع به بنده جهت اقدام قانونى و برخورد با این فرد که در لباس پیغمبر و امام صادق (علیه السلام) دروغ‌گویى را مبناى اظهاراتش قرار داده است، رسیدگى فرمایید.

همچنین خواهشمندم در اولین فرصت از وی اسناد و مدارک جاسوسى بنده را خواستار و در صورت صحت اسناد برابر تصدیق «معاونت ضد جاسوسى» آن وزارت‌خانه به عنوان تنها مرجع قانونى- امنیتی تشخیص جاسوسی در کشور، «اسناد جاسوسی» را جهت تنویر افکار عمومی منتشر و مرا در دادگاه انقلاب تهران به جرم «جاسوسى» محکوم نمایید.

با احترام
هنگامه شهیدی

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا