اخبار

آقای «جعفری دولت آبادی» غبارها خوابیده، کمتر دروغ بگویید

چیزی به ۹ دی نمانده است، همان روزی که ابوالفضل قدیانی روز نکبت دینی خواندش. همان روزی که سران رژیم به فریب« روز بیعت مردم با انقلاب اسلامی نامید»، اما به راستی کدام مردم، همان ها که کتک خوردند؟ به کهریزک رفتند؟ روزگار را در اوین سپری کردند؟ همان‌ها که در خاک خفتند؟ یا آنها که با اتوبوس آمدند و محسور دروغ شما شدند؟ روز پیمان با انقلاب و آرمان‌هایش ۲۵ خرداد بود، همان روز که مردم پای آرمان‌هایی که انقلاب کردند ایستادند، همان روز که با سکوت جلوی انحراف را گرفتند، همان روز که نشان دادند میزان رای ملت است، همان روز که بصیرت واقعی در دستان مردمی بود که پلاکارد دروغ ممنون حمل می کردند…
i19_19370025

عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران در جلسه شورای معاونان دادسرای تهران مدعی شد که در سال ۸۸ عده‌ای به بهانه تقلب در انتخابات به خیابان آمدند، اموال عمومی را آتش زدند و با نظام اسلامی مقابله کردند. او همچنین مدعی شد که حمایت دشمنان جمهوری اسلامی از این گونه اقدامات، نشان داد که عوامل جریان فتنه همگام با اهداف دشمنان اقدام کرده بودند.

به گزارش کلمه، این روزها که غبارها کنار رفته، همه خود واقعیشان را نشان داده‌اند، رییس جمهوری که نظرش به نظر رهبری نزدیک بوده، دروغگو و مجنون خوانده می‌شود، تکرار این دروغ ها چه معنایی دارد؟

مسوولان قضایی، نیروهای امنیتی و جریان های وابسته به اقتدارگرایان بارها و بارها این دروغها را تکرار کرده‌اند، دروغ‌هایی بدون پشتوانه و سند. آنها می‌گویند معترضین به انتخابات خرداد ۸۸ اموال عمومی را آتش زدند، در حالیکه این نیروهای امنیتی و سرکوب گر بودند که راه پیمایی سکوت مردم را بخون آغشته کردند. مردم نه اتوبوسی آتش زدند و نه بانکی غارت کردند، اما همگی به یاد دارند و به چشم دیدند، آنهایی که باتوم به دست داشتند چطور شیشه‌ی مغازه‌ها را خورد کردند، چطور مردم را کتک زدند، چطور کشان کشان معترضان خاموش را بردند.

کیست که نداند صدا و سیمای ملی! با تحریف عاشورای تهران و پخش فیلم‌های دروغین از آن روز، احساسات مردمی دیندار را تحریک می کرد.

بهتر است در این روزگار بی غبار، در این روزگار که دروغها آشکار شده است، در این روزگار که محمود احمدی نژاد چون خاری در گلوی قوه قضاییه فرو رفته که نمی‌توانند به او دست بزنند، دروغ‌های این هشت سال را تکرار نکنند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا