گوناگون

احمدی نژادی ها؛ واکنش تهدید آمیز خامنه ای

خامنه ای امروز طی سخنانی بدون نام بردن از احمدی نژادی ها گفت: هزاران توپخانه‌ دروغ‌پردازی به سمت این ملت[دستگاه قضایی] مشغول شلیک هستند، برای اینکه مردم را ناامید و بدبین کنند و اعتماد به نفس مردم را بگیرند. متأسفانه در داخل هم گروهی، درست همان کار دشمن را ادامه می‌دهند: ناامید کردن مردم، متهم کردن، دروغ‌های شاخدار دشمن‌ساز را در ذهن مردم جا انداختن؛ این‌ها کارهایی است که عده‌ای دارند انجام می‌دهند…
۹ دی ۱۳۸۸ − حکومت بسیج می‌کند و تظاهراتی علیه جنبش سبز برپا می‌کند که به آن حماسه نام می‌نهد و سالگرد آن را به عنوان نماد پیروزی بر جنبش “رأی من کو” جشن می‌گیرد. ۹ دی ۱۳۸۸ روز پیروزی احمدی‌نژاد بود. تظاهرات آن روز با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ریاست احمد جنتی برگزار شده بود. خامنه ای گفت: «این‌ها دشمن را شاد می‌کنند به قیمت ناامید کردن مردم و نسل جوان؛ بخصوص کسانی که همه‌ی امکانات مدیریتی، یا امروز دستشان است یا دیروز دستشان بوده، فرقی نمی‌کند؛ تمام امکانات دست این‌ها بوده یا هست و آن‌وقت به قول فرنگی‌مآبان، نقش اپوزیسیون به خود می‌گیرند.
این کسانی که کشور در اختیارشان هست یا بوده دیگر حق ندارند علیه کشور حرف بزنند. اینها باید پاسخگو باشند.بنده‌ای که امکانات در اختیارم است نمی توانم مدعی باشم، باید پاسخگو باشم که چه کردم با این امکانات. به جای اینکه پاسخگویی کنم، نقش مدعی را علیه این و آن بازی کنم، مردم قبول نمی کنند این را».
ولی فقیه، بنابر تعریف آن در نظام ولایی ولایت مطلقه دارد. از این رو ولی فقیه به هیچ رو منظورش خودش نیست‌، وقتی در سخنرانی امروز خود گفت:  «حالا ممکن است کسی فکر کند در مردم تاثیر میگذارد. مردم هم آگاهند و نمی پذیرند این ر».

وی ادامه داد:« انقلابی‌نمایی غیر از انقلابی‌گری است. انقلابی‌گری کار سختی است؛ پایبندی و تدین لازم دارد. نمی‌شود که انسان یک دهه همه‌کاره‌ی کشور باشد، بعد یک دهه‌ی بعدی تبدیل شود به مخالف‌خوان کشور».

سخنان تهدید آمیز خامنه ای در حالی بیان می شود که باند احمدی نژاد طی پیامی اعلام کرد، در اعتراض به حکم صادر شده توسط قضاییه مجدداً در شاه عبدالعظیم بست می‌نشیند.

رحیم مشایی، معاون سابق احمدی‌نژاد، در ویدیویی به شدت انتقادی در مورد حکومت جمهوری اسلامی گفته: باید به حال مردم ایران گریه کرد.

دادستان کل جمهوری اسلامی روز دوشنبه در واکنش به این اظهارات گفت: کسانی که امروز نقش اپوزیسیون را دارند، با بزرگ بینی و دروغ های مخرب قصد دارند به دستگاه قضایی ضربه وارد کنند.

.به گزارش ایسنا، وی گفت: شما ببینید رسانه های بیگانه چقدر دستگاه های منصوب رهبری از جمله قوه قضاییه را می کوبند؟ ببینید که چگونه این دستگاه ها را سیبل کرده و آماج حملات خود قرار داده اند.

منتظری بدون نام بردن از باند احمد ی نژاد افزود: عده‌ای ماموریت دارند دستگاه های منصوب رهبری را بکوبند. در چنین شرایطی وظیفه بسیجیان بسیار سنگین است و باید تلاش کنید هرچه قدر می توانید مجموعه دستگاه قضایی را به سمت وحیه بسیجی بکشید.

پیام طوفانی احمدی نژاد بعد از پایان ضرب‌الاجل
ماهی از سر گنده گردد نی ز دم!

گفتنی است احمدی‌نژاد پس از پایان مهلت ۴۸ ساعته‌ای که به رئیس قوه قضائیه داده بود، از او خواست استعفا دهد. صادق لاریجانی منصوب خامنه‌ای است و احمدی‌نژاد می‌گوید مردم او را نمی خواهند و تا اوضاع از این بدتر نشده، استعفا بدهد و برود.

احمدی نژاد گفت: در طول سال‌ها به افراد زیادی از این اتهامات سخیف زدند و بداخلاقی کردند، حرفی نزدیم ، اما رئیس دستگاه قضا که باید ضامن حقوق مردم باشد، چرا چنین می‌کند؟….امروز می‌توانیم و حق داریم بگوییم فتنه‌گر و منحرف واقعی از انقلاب و ملت چه کسانی هستند و چگونگی دست‌اندازی آنها به مناصب و بیت‌المال و وضع مالی و فریب‌کاری آنان را تشریح کنیم: ماهی از سر گنده گردد نی ز دم!…

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا