گوناگون

نگرانی رژیم از کشیده شدن اعتراضات به تهران

معاون سیاسی و انتظامی استانداری تهران گفت: با هرگونه تجمع در میادین شهر تهران برخورد قاطع صورت می‌گیرد. مبارزه مردم جان به لب رسیده از ظلم، ستم، گرانی و استبداد بر ضد حکومت دیکتاتوری و اقعی است! اما رسانه های حکومتی چه وابسته به بنیادگرایان اصولگرا و چه  اصلاح طلب و اعتدالی، بر این باور هستند که می توانند با عدم انعکاس و یا انعکاس بسیار ضعیف، از اهمیت موضوع بکاهند. شش خبرگزاری اصلی جمهوری اسلامی یعنی ایرنا، ایسنا، تسنیم، فارس، ایلنا و مهر، حتی یک عکس از تجمع اعتراضی مشهد به عنوان خبر اول کشور در روز پنجشنبه منتشر نکرده اند. ..

محسن همدانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: تاکنون مجوزی مبنی بر تجمعات مردمی در سطح شهر تهران از سوی استانداری صادر نشده و در صورت برگزاری چنین تجمعاتی از سوی نیروی انتظامی برخورد قاطع صورت می گیرد.

وی با اشاره به تجمع روز گذشته در مشهد نیز گفت: این تجمع نیز سیاسی و بدون مجوز صورت گرفت. این اقدامات و گفتارهای ناپسند فرصت را به خارج نشین ها داده تا در این مواقع دست به اقدام علیه نظام بزنند.

همدانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تجمع دیروز در مشهد سبب تهیه خوراک برای دشمنان نظام شده به همین منظور با این گونه تجمعات در پایتخت برخورد قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا