ورزشی

مسعود شجاعی: آماده‌ام و می‌خواهم دوباره به تیم ملی دعوتم کنند

«مسعود شجاعی» از باشگاه پانیونیوس یونان جدا شد و در نقل و انتقالات نیم‌فصل به تیم «آاک» یونان پیوست. باشگاه آاک در ۳ رقابت حضور دارد؛ لیگ اروپا، جام حذفی و جام قهرمانی یونان و این فرصت خوبی برای مسعود است تا دریکی از بهترین باشگاه‌های یونان دوباره هنر و تکنیک خودش را نشان دهد.

او پس از عقد قرارداد با آاک یونان، وارد تالار قهرمانی باشگاه شد، از جام‌های داخل این مجموعه دیدن کرد و بعد روبروی خبرنگاران ایستاد تا در مورد دلایل ترک پانیونیوس و حضورش در تیم دوم جدول یونان صحبت کند. «مسعود شجاعی» گفت: «من پیش‌ازاین در اوساسونا در لالیگا بازی کرده‌ام که فکر می‌کنم بهترین لیگ جهان است اما آاک یکی از بهترین تیم‌ها در یونان محسوب می‌شود و من علاقه‌مندم که به‌سرعت هم تیمی‌های جدید و سرمربی‌ای که خواهانم شده را ببینم. من یک بازیکن باتجربه هستم و احتیاج به زمان زیادی برای هماهنگی با شرایط جدید ندارم.»

مسعود البته مدتی است که باوجود درخشش در لیگ یونان، به تیم ملی ایران دعوت نمی‌شود. شجاعی پس از بازی مقابل تیم مکابی اسرائیل، دیگر به تیم ملی ایران دعوت نشد. اظهارات «محمدرضا داورزنی» معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد ساختارشکنی «مسعود شجاعی» و «احسان حاج صفی» و همین‌طور اعلام رسمی او مبنی بر عدم دعوت از این دو بازیکن به تیم ملی، حساسیت‌های فدراسیون جهانی فوتبال را برانگیخت. احسان حاج صفی دیگر ملی‌پوش ایرانی تیم پانیونیوس که مقابل مکابی اسرائیل به میدان رفته بود، حاضر شد در صفحه اینستاگرام خود از حضور مقابل تیم اسرائیلی اعلام پشیمانی کند، اما مسعود درخواست وزارت ورزش برای عذرخواهی را نپذیرفت و دیگر در لیست تیم ملی ایران قرار نگرفت.

اما «مسعود» همچنان امیدوار است که همراه تیم ملی ایران راهی جام جهانی روسیه شود. او بدون آن که خبرنگاران از او در مورد تیم ملی ایران و احتمال دعوت دوباره‌اش به تیم «کارلوس کی روش» سؤال کنند، گفته است: «من هرروز آماده تمرین و بهتر شدن هستم. همین‌الان علاقه‌مندم و آرزو می‌کنم با تیم‌ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی باشم. متأسفانه سوءتفاهمی بین من و فدراسیون فوتبال ایران به وجود آمده است. من سرمربی تیم‌ملی را به خوبی می‌شناسم و بعد از ۵ سال کار کردن با او می دانم که ازنظر بدنی و روحی تیم را برای صعود به دور دوم جام‌جهانی آماده می‌کند. دوست دارم که او بداند من در بهترین شرایط بدنی و روحی هستم و امیدوارم که جزو انتخاب‌های او باشم.»

مسعود شجاعی را با پیراهن شماره ۲۴ در تیم آاک آتن خواهیم دید. او این شماره را به دو دلیل انتخاب کرده است. یکی دورمانده ۲۴ ساله آاک از قهرمانی لیگ یونان و دوم هم شماره «هادی نوروزی» کاپیتان پرسپولیس که دو سال قبل براثر سکته قلبی در خواب درگذشت.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا