گوناگون

اعتراضات در شهرهای ایران شبانه ادامه یافت

براساس گزارش‌ها، تجمع‌های اعتراضی روز جمعه در تعدادی از شهرهای ایران از جمله رشت، اصفهان، اهواز، قم، ساری، زاهدان، و قزوین پس از تاریک شدن هوا نیز ادامه یافته است.

«مرگ برخامنه‌ای»، «مرگ بر دیکتاتور»، «استقلال آزادی، جمهوری ایرانی»، «ملت گدایی می‌کند، آقا خدایی می‌کند»، «اسلام رو پله کردید، مردم رو ذله کردید»، «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، حقوق ملت ما زیر عباست امروز»، «نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران»، «سوریه را رها کنید، فکری به حال ما کنید» و «مرگ بر حزب‌الله» از جمله شعارهایی است که در این تجمع‌ها سرداده شده‌است…


ادامه شبانه اعتراضات در رشت. هشتم دی

برخی گزارش‌ها و تصاویر در شبکه‌های اجتماعی نیز از آغاز تجمعاتی در میدان انقلاب تهران و میدان آزادی کرمانشاه در بامداد شنبه و هم‌چنین حضور سنگین نیروهای انتظامی در میدان‌های اصلی شهر تبریز در بامداد شنبه حکایت دارند.

پس از تجمع‌های اعتراضی در تعدادی از شهرهای استان خراسان رضوی و مناطق اطراف در روز پنج‌شنبه، صبح روز جمعه هشتم دی نیز تجمعی اعتراضی در شهر کرمانشاه برگزار شد.

همچنین تجمعاتی در تعدادی از شهرهای ایران از جمله رشت، اصفهان، قم، ساری، قوچان، قزوین و اهواز برگزار شد و برخی از این تجمع‌ها پس از تاریکی هوا نیز ادامه یافت.

«مرگ برخامنه‌ای»، «مرگ بر دیکتاتور»، «استقلال آزادی، جمهوری ایرانی»، «ملت گدایی می‌کند، آقا خدایی می‌کند»، «اسلام رو پله کردید، مردم رو ذله کردید»، «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، حقوق ملت ما زیر عباست امروز»، «نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران»، «سوریه را رها کنید، فکری به حال ما کنید» و «مرگ بر حزب‌الله» از جمله شعارهایی است که در این تجمع‌ها سرداده شده‌است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا