گوناگون

پیام محمد ملکی به مردم قهرمان و بپا خاسته کشور

به قدرت خود اعتماد کنید، و تا پیروزی کامل جنبش را ادامه دهید. روشهای خلاقانه اعتراض و اعتصاب را بکار گیرید، تا مقامات حکومت را وادار به پذیرش مطالبات بحق خود کنید…

پیام «دکتر محمد ملکی»
بمناسبت قیام حق طلبانه ملت ایران

بسم الحق

جوانان، دانشجویان،
زحمتکشان، و هموطنان عزیزم!
اعتراضات سراسری شما علیه فقر و فساد و ظلم را تحسین میکنم، و برای این خیزش ملی آرزوی پیروزی، و برای ایران آرزوی آزادی دارم. مرا بعنوان پدر پیرتان با خود همراه بدانید.

بارها به مقامات “نظام ولایی” هشدار دادم که نظام تان پایدار نیست، چرا که بر پایه ظلم و فساد و دزدی بنا شده، و دیر یا زود با خیزش مردم سقوط خواهد کرد. البته باور آن برای بسیاری مشکل است، اما این قانونمندی تاریخ و طبیعت است.

در ادامه تظاهرات و اعتراض برای مبارزه با ظلم و بی عدالتی توصیه هایی دارم که امیدوارم مورد قبول واقع شوند :

۱. خواسته نهایی ما انجام «رفراندوم» برای تعیین نظام مطلوب مردم با نظارت مراجع بین المللی است.

۲. از نفوذ افراد فرصت طلب و خشونت گرا که اغلب توسط حکومت سازماندهی میشوند، در جمع خودتان جلوگیری کنید.

۳. خرابکاران را از میان خود برانید، و نهایت تلاشتان را برای پرهیز از خشونت بکار گیرید. سربازان و نیروهای نظامی را به پیوستن به صفوف ملت فرابخوانید، و آنها را به نافرمانی و بدفرمانی دعوت کنید.

۴. به سخنان فریبکاران و روشنفکرنمایان که سعی دارند با حرفهای قشنگ و وعده های دروغ شما را بفریبند، بها ندهید.

۵. خشونت و مرگ را که میراث نظام ولایی است، از شعارهایتان پاک کنید، و حتی «ننگ بر دیکتاتور» را بجای «مرگ بر دیکتاتور» آرزو کنید. ما در ایران آینده نمیخواهیم مانند “نظام ولایی” چوبه های دار برپا کنیم، بلکه میخواهیم بیداد تمامی این سالها را در دادگاههای عادلانه «دادخواهی» کنیم، تا چرخه ی خشونت و اعدام برای همیشه در سرزمینمان متوقف شود.

۶. به قدرت خود اعتماد کنید، و تا پیروزی کامل جنبش را ادامه دهید. روشهای خلاقانه اعتراض و اعتصاب را بکار گیرید، تا مقامات حکومت را وادار به پذیرش مطالبات بحق خود کنید.

۷. از گذشته پند بگیرید، و به آینده امیدوار باشید، و بدانید نهایتا پیروزی از آن مردم است، و ظلم رفتنی است.

پدر پیرتان، دکتر محمد ملکی
۱۳ دی ماه ۱۳۹۶

به هیچ عنوان خیابان ها را ترک نکنید

بازداشت هاشم خواستار، رئیس کانون صنفی معلمان مشهد

نماینده معلمان کشور: ملت قهرمان ایران به هیچ عنوان خیابانها را ترک نکنید… این نظام تحت هیچ شرایطی اصلاح پذیر نیست

هاشم خواستار در مصاحبه با شبکه «دُرّ تی وی» با پرداختن به قیام سراسری مردم ایران علیه نظام حاکم بر این کشور گفت؛ این انقلاب مردم ایران، اگر بالاتر از «انقلاب کبیر فرانسه» نباشد قطعا هم طراز آن است، و اثار این انقلاب بر منطقه خاورمیانه در راستای «استقرار آزادی و دمکراسی درمنطقه» شگفت انگیز خواهد بود.

نماینده معلمان کشور در بخشی از این مصاحبه با اشاره به قیام سراسری مردم ایران در پنج روز گذشته گفت؛ این انقلاب کارگران، معلمان، کارمندان، محرومان و تمام اقشار جامعه ایران است، و خوشبختانه در این انقلاب روحانیت نقشی ندارد، و در همین جا به روحانیون هشدار میدهم که در برابر انقلاب مردم ایران نیاستند والا این سیل عظیم خروشان آنها را با خود خواهد برد.

آقای خواستار با اشاره به اظهارات برخی از اصلاح طلبان « به منظور پایین کشیدن شعله های انقلاب مردم ایران» گفت؛ اصلاح طلبان به مردم بگویند با بیش از گذشت ۲۰ سال از اصلاح طلبی برای این مردم چه کرده اند، اصلاح طلبان همیشه در حفظ نظام با اصولگراها همراه و همسو بوده اند، در این جا به این آقایان هشدار می دهیم که اگر بخواهند مردم را فریب دهند، جنایتهایی که در دهه ۶۰ مرتکب شده اند را افشا میکنیم.

نماینده معلمان کشور خطاب به مردم ایران گفت؛ تنها راه رهایی این کشور آزادی و دمکراسی است، مردم قهرمان ایران، خیابانها را ترک نکنید، همه با هم پیرو جوان، زن و مرد، کرد ولرو…به خیابانها بیایید و این کشور را از دست این غارتگران نجات دهید، این نظام تحت هیچ شرایطی اصلاح پذیر نیست و این آخوندها باید از سر راه ملت برداشته شوند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا