گوناگون

دست و پا زدن های بی ثمر«رژیم» در باتلاق

وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «سربازان گمنام امام زمان در چند روز گذشته موفق شدند تعداد دیگری از توده‌های جان به‌لب رسیده از ظلم ، ستم، گرانی، استثمار را شناسایی و دستگیر کنند». تاکید بر این است که رژیم حاکم پس از مدیریت کردن هر بحران، با بحران سخت‌تر دیگری روبرو می‌شود، زیرا قادر به‌حل بحران‌های ساختاری نیست و تنها آن‌ها را به‌تعویق می‌اندازد و از شکلی به‌شکلی دیگر درمی‌آورد یا در توازن قدرت به‌نفع این یا آن جناح به‌طور موقت تغییر می‌کند.
به گزارش ایسنا، بازداشت  افراد سابقه دار از عوامل اصلی خیزش اعتراضی توده‌های جان به‌لب رسیده از ظلم و استثمار در دی‌ماه ۱۳۹۶ بوده است.

وزارت اطلاعات در راستای تحقق شعار اطلاعات ۸۰ میلیونی، از مردم انقلابی می‌خواهد در صورت شناسایی عناصر ضد رژیم« ولایت فقیه» و برهم زنندگان  امنیت حکومتی مراتب را از طریق ستاد خبری اطلاع دهند. غافل از اینکه امواج اعتراض‌های وسیع توده‌های جان به‌لب رسیده حتی با وجود سرکوب و فرونشاندن آن، به‌زودی فشارهایی شدید و بحران‌هایی جدید در هرم قدرت “نظام” را موجب خواهد شد. ورود مستقیم مردم به صحنهٔ مبارزه با دیکتاتوری در تظاهرات دی‌ماه ۹۶، به‌وضوح نشان داد که اکثریت مردم با روبنای سیاسی حاکمیت ولایی در تضادی آشتی‌ناپذیر قرار گرفته‌اند و تغییرهای بنیادی در آن را خواهان‌اند.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا