گوناگون

وحشت عمیق تمام ارکان رژیم را فرا گرفته است!

خیابانهای تهران را از لباس شخصی ها پر کرده اند. وحشت عمیق تمام ارکان این نظام را فرا گرفته است. بشدت می ترسند و سعی میکنند با لشکرکشی خیابانی و ایجاد رعب مردم را بترسانند. پاسخ مردم روشن است: بترسید! بترسید! ما همه با هم هستیم!!…
لباس شخصی

*نیروهای لباس شخصی کل منطقه تظاهرات رشت را امشب تحت محاصره شدید گرفتند. در اقدامی برای نشان دادن دروغ مقامات مسئول مبنی بر مجاز و آزاد بودن تظاهرات آرام و مسالمت آمیز، از سوی تعدادی از کانال های تلگرامی گیلان فراخوانی برای تظاهرات در روز پنجشنبه ۲۱ دی در رشت در محدوده حاجی آباد و خیابان مطهری صادر شد. امروز در موعد برگزاری تظاهرات مامورین موتور سوار امنیتى کل محدوده حاجى آباد و خیابان مطهرى را اشغال نموده و اجازه توقف مردم را در محل نمیدهند! براساس خبرها تعدادی از کسانی که قصد تجمع داشته و پلاکارد با خود داشته اند دستگیر شده اند.

*هوشنگ کیانی ۴۸ ساله و کارگر شهرداری ایذه از روز ۱۰ دی که برای شرکت در تظاهرات از منزل خارج شده و بازنگشته است. تلاش خانواده‌ی این کارگر برای اطلاع از وضعیت او بی‌نتیجه بوده است.

* انتقام جویی از جمعی از اسرای جنبش اعتراضی مردم در زندان ها/ حدود صد نفر در معرض برخورد شدید! تاکیدات صورت گرفته حاکی از آن است که مسئولان قضایی در حال حاضر منتظر آرام شدن اوضاع هستند تا با جمعی از اسرای جنبش اعتراضی مردم در زندان تحت نام «عاملین و آمرین» شورش ها برخورد شدید صورت دهند. به گفته سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تعداد این افراد «کمتر از صد » نفر است. نعمتی به ایسنا گفت: رقم کل بازداشتی‌ها بین ۲۷۰۰ تا ۳۲۰۰ نفر بوده و تقریبا تمامی کسانی که صرفا اعتراضی در مورد مسائل معیشتی و اقتصادی داشتند آزاد شدند، اما عاملین و آمرین اصلی که کمتر از صد نفر بودند، شدیدا مورد برخورد قرار می‌گیرند.
سایت بالاترین

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا