گوناگون

ارائه گزارش اعتراضات مردمی به «روحانی »

خروش مردم بر ضد ظلم، فقر و بی‌عدالتی در دی‌ماه ۹۶، دربردارندهٔ بُعدها و فرایندهای سیاسی و اقتصادی‌ای متعدد است. شرکت بی‌سابقهٔ زحمتکشان شهرهای کوچک- که تاکنون نیروی ذخیره و بخشی از پایگاه جناح‌های حاکمیت محسوب می‌شدند- و جوانان و فارغ‌التحصیلان بیکار وابسته به طبقهٔ کارگر در این تظاهرات اعتراضی، نکته‌یی مهم است که باید در تحلیل‌ها به‌دقت بر آن تأمل کرد….
وزیر کشور از ارسال گزارشی از حوادث و ناآرامى هاى اخیر به حسن روحانی پیرو دستور اخیر ایشان خبر داد.Afbeeldingsresultaat voor ‫گزارش‬‎
به گزارش ایلنا،‌ عبدالرضا رحمانى فضلى از ارسال گزارش دقیقى از حوادث و ناآرامى هاى اخیر به رییس جمهورى پیرو دستور اخیر ایشان خبر داد.
وى تاکید کرد: بر اساس اطلاعات دستگاه هاى انتظامى و امنیتى و سایر دستگاه ها ضمن شناسایى و معرفى ریشه ها و بسترهاى ایجاد این نا آرامى ها؛ پیشنهاداتى در راستاى جلوگیرى از وقوع اینگونه حوادث در گزارش فوق ذکر شده است.
گفتنى است؛ حسن روحانى چهارشنبه ٢٠ دى ماه از وزیر کشور خواسته بود گزارش دقیقى با هماهنگى شوراهاى تامین از حوادث اخیر تهیه و ارائه شود. البته خیزش گسترده توده‌ها در دی‌ماه ۹۶ بسیاری از ترفندهای رژیم ولایی را برهم زده است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا