گوناگون

تقدیر از وکلای معلمان زندانی

شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران در مراسمی از وکلای معلمان زندانی تقدیر کرد :روز یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ از سوی شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران از وکلای معلمان زندانی تقدیر و تشکر به عمل آمد. تشکل های صنفی تهران، همدان، خمینی شهر، شهرضا، اسلامشهر به نمایندگی از شورای هماهنگی در این مراسم حضور داشتند…

درابتدای این مراسم از زحمات عبدالفتاح سلطانی وکیل سرفراز زندانی، که در طی سال های گذشته همواره حامی معلمان و فعالان صنفی بوده است تقدیر و تشکر به عمل آمد. در این مراسم لوح تقدیری همراه با یک تابلو فرش به رسم یادبود به خانم معصومه دهقان (همسر آقای سلطانی) تقدیم گردید. در ادامه برنامه از آقای سید حسین تاج به عنوان وکیل اسماعیل عبدی تقدیر و تشکر به عمل آمد. حسین تاج از جمله وکلای جوانی است که در حمایت از معلمان زندانی تلاش های موثری انجام داده است. در ادامه ی مراسم از زحمات وکیل جوان و فعال همدانی، سید افشین ابراهیمی تقدیر و تشکر به عمل آمد. افشین ابراهیمی وکیل فعالان صنفی استان همدان است ایشان در سالهای گذشته وکالت رضا مسلمی و ایرج انصاری را بر عهده داشته است.

شورای هماهنگی همچنین از خدمات و زحمات آقای رستمیان وکیل آقای محمود بهشتی تقدیر و تشکر به عمل آورد. در این مراسم خانم آدینه بیگی به نمایندگی از محمود بهشتی حضور داشتند.

پیمان حاج محمود عطار وکیل دیگری بود که در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت، عطار در سالیان گذشته زحمات زیادی برای پیگیری پرونده فعالان صنفی متقبل شده است .

شورای هماهنگی به هریک از وکلای برجسته یک لوح تقدیر همراه با تابلو فرش اهدا نمود.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا