گوناگون

جان فرزندمان در خطر است!

نامه خانواده دائمی است به عاصمه جهانگیر گزارش‌گر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در مورد ایران…


با سلام

خانم عاصمه جهانگیر از شما خواهش می‌کنیم نه فقط به خاطر مسئولیت سنگین شما در گزارشگری ویژه حقوق بشر بودن، بلکه به عنوان یک زن و یک مادر و به حکم انسانیت صدای ما حسین دائمی ومعصومه نعمتی پدر و مادری باشید که روز را با خبر ضرب و شتم شدید دختر در بندشان اغاز کرده‌اند.

جان فرزندمان در خطر است!

در تاریخ ۵ بهمن آتنا دائمی و هم بندش گلرخ ابراهیمی ایرایی با ضرب و شتم شدید به بند قرنطینه زندان قرچک منتقل شدند. بدون اینکه به وکیل وی اطلاع دهند و بدون رعایت هر گونه موازین حقوقی و انسانی و بدون اینکه اجازه همراه داشتن وسایل شخصیشان را داشته باشند.

این در شرایطی است که بهترین سالهای جوانی آتنا را به جرم دفاع از حقوق کودک و پای فشردن بر حقوق انسانی زنان و دفاع از انسانیت و مخالفت با اعدام در زندان در طی احکام سنگین به تباهی کشانده اند اما برای سیستم قضایی حکومت ایران این تاوان کافی نیست و در تمام روزهای زندان تلاش کرده اند که آتنا و خانواده ی ما روی ارامش را نبینند‌.

مدتیست که با طرح شکواییه های به ظاهر خصوصی و پرونده سازی های عجیب و غریب ، فشار روانی برای آتنا ایجاد کرده اند و در ادامه این روند امروز اتنا دائمی و هم بندیش‌گلرخ ابراهیمی ایرایی را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و به زندان قرچک ورامین منتقل کرده‌اند.

وجود شرایط ناامن و شکنجه‌های جسمی و روانی در شرایطی که آتنا برای لغو احکام صادره برای خواهرانش به ناچار اقدام به اعتصاب غذای ۵۴ روز کرد و در طی اعتصاب غذا کیسه صفرای خود را از دست داد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و در حال حاضر نیز شرایط جسمی مناسبی ندارد و ما نگران جان دخترمان هستیم و بدینوسیله از شما میخواهیم که برای آزادی آتنا تلاش کنید حق آتنا ماندن در زندان نیست کمک کنید دخترمان ازاد شود.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا