گوناگون

ده ها نفر دستگیر شدند ؛ حمله ی نیروی انتظامی به دلالان ارز

نیروی انتظامی دهها نفر از دلالان ارز را در سبزه میدان و خیابان فردوسی دستگیر کرد…

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، نیروی انتظامی وارد سبزه میدان و خیابان فردوسی شد و بیش از دهها نفر از دلالان ارز را دستگیر و با ون‌های پلیس منتقل کرد.

بنابر این گزارش، دلار نقدی در بازار آزاد که صبح امروز ۴ هزار و ۹۱۰ تومان قیمت داشت با ورود نیرو‌های پلیس و برخورد با دلالان کوچک و بزرگ ۶۰ تومان کاهش داشته است و به ۴ هزار و ۸۵۰ تومان رسید.

۱۲ نفراز دلالان اصلی ارز دستگیر و بازداشت شدند‌
احمد جلیلوند، سرهنگ یگان امداد نیروی انتظامی حاضر در خیابان منوچهری در گفت‌وگو با ایلنا گفت: تیم یگان امداد نیروی انتظامی به منظور کنترل بازار و برخورد با دلالال ارز امروز با عملیات ویژه در خیابان فردوسی، منوچهری، سبزه میدان حضور پیدا کرد و در جریان این عملیات ۱۲ نفراز دلالان اصلی ارز دستگیر و بازداشت شدند‌.
وی اظهار داشت: تا پایان امروز نیروی انتظامی در بازار ارز حضور دارد و انتظار می‌رود تا بازار از کنترل دلالان ارز خارج شود.
تا این لحظه گفته می‌شود در خیابان منوچهری ۱۲ نفر ، خیابان فردوسی و سبزه میدان ۴۰ نفر دستگیر شده‌اند.
بر اساس اظهارات یکی از نیروهای یگان امداد نیروی انتظامی، نیروهای لباس شخصی آگاهی برای ردیابی دلالان و کنترل بازار در خیابان منوچهری حضور دارند.
حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: “جمشید بسم الله” نیز در این عملیات دستگیر نه شده اما فردی به نام «س» که جایگزین این فرد شده بود در عملیات امروز دستگیر شد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا