گوناگون

واکنش ها در رابطه با نامه «احمدی نژاد »به« خامنه ای»!

احمدی‌نژاد در نامه‌ای به خامنه‌ای، ضمن تقاضای تغییر فوری رئیس قوه قضاییه، خواستار برگزاری فوری و آزاد(بدون مهندسی) انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی شده است.
بخشی از توییت های کاربران در واکنش به نامه احمدی‌نژاد:

حسان بداغی: طنز تلخ روزگار اینه که نماد و مولود #مهندسی_انتخابات در کشور، خواستار برگزاری انتخابات بدون مهندسی شده

امیر ابتهاج: نامه آقای احمدی نژاد به آقای خامنه‌ای حاوی مطالبی‌ست که طی این سالها باید لیدرهای جریان اصلاح‌طلب مطرح ‌و روش پافشاری می‌کردند. حالا فارغ از نیت‌خوانی‌ها، احمدی‌نژادی‌ها خواهان اصلاح‌اند و تمایل دارند هزینه‌شم بدند اما اصلاح طلبان خواستار «استمرار» وضع موجودند! اوضاع عجیبی‌ست…

لیلا: ‏‎این احمدی نژاد چی تو چنته داره که میتونه این چیزا رو از رهبری بخواد؟؟؟ چه آتویی داره؟؟؟

کاوه قدیری: اعتراض احمدی نژاد به مهندسی انتخابات و دخالت نهاد های خاص نظامی و امنیتی در انتخابات، مثل این میمونه که صدام و هیتلر به نقض حقوق بشر اعتراض کنند. پرووو تویی سنگ پا اداتو در میاره

ام. جوان: حالا که احمدی نژاد هم به مهندسی انتخابات اعتراض کرد تکلیف ۷ سال حصر خانگی میرحسین موسوی چی میشه؟

نیش: احمدی نژاد سال ۸۸ : معجزه الهی
احمدی نژاد سال ۹۶ : انتقام الهی. تف سر بالا

میرزا ملکم خان اول: بازهم تاکید میکنم که احمدی نژاد در کنار کله‌خر بودن قطعن یه سری اسناد داره که بهش شجاعت نوشتن نامه‌ی امروز رو داده. آقا علنن درخواست انقلاب تو سیستم جاری کشور رو داده

حسین باستانی: ۷ سال پیش در چنین روزی، با صلاحدید آیت الله خامنه‌ای، حصر کاندیداهای رقیب محمود احمدی نژاد شروع شد. امروز آقای احمدی نژاد، انتقادات همان محصوران را به پاسخگونبودن نهادهای زیرنظر رهبر تکرار کرد: رهبری می گویند مسئولیت عملکرد دستگاه قضایی و بقیه دستگاه‌ها به عهده ایشان نیست.

مانی: مهم نیست یک مار چند بار پوست میاندازد ، او هنوز یک مار است!
ملا محسن: احمدی نژاد در نامه به رهبری با تکیه بر اختیارات بی بدیل رهبر و نصب مستقیم رییس قوه قضاییه از سوی رهبری و مهندسی شورای نگهبان که ۶نفر از آنها نیز منصوب رهبری هستند، زیرکانه رهبری را هم شریک وضع موجود اعلام میکند و خواستار اصلاحات اساسی از سوی ایشان می‌شود.

سامان: ‏مناظره ۸۸ کروبی :شما چرا از این همه آدم هایی که رد صلاحیت شدند دفاع نکردید،شما رییس جمهور و مجری قانون اساسی هستید اما دو هزار نفر را رد صلاحیت کردند.
احمدی_نژاد (باپوزخند):شما انتخابات و سیستمی راکه شما از طریق آن چند بار انتخاب و رئیس مجلس شده اید زیر سوال می برید؟

سینا رحیم‌پور: ‏ادبیات احمدینژاد در نامه اخیرش به رهبری، ادبیات یک نامه معمولی نیست. نامه اش بیشتر شبیه تعیین ضرب العجل است. انگار در مذاکرات جنگ هستند و او دست بالا را در این مذاکرات دارد.
افرادی که پیش مراجع می رفتند تا برای او ریش گرو بگذارند کجایند که ببیند معجزه هزاره سومشان چه می کند.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا