گوناگون

امام جمعه رهبر: دست و پای دراویش را قطع کنید

امام جمعه خامنه ای در تهران با اشاره به درگیری نیروی انتظامی با دراویش گفته: امنیت از نان شب واجب‌ تر است…درباره کسانی که امنیت عمومی جامعه را به هم می‌زنند قرآن کریم می‌فرماید یا باید اعدام شوند و یا دست و پایشان قطع شود.

Afbeeldingsresultaat voor ‫عکس صدیقی امام جمعه با سردار اسماعیل کوثری‬‎       Afbeeldingsresultaat voor ‫عکس صدیقی امام جمعه با سردار اسماعیل کوثری‬‎
صدیقی گفت: اینکه امام حکم سلمان رشدی را مرتد اعلام کرد برای این بود که کسی جرأت نکند به ولایت توهین کند…مقابله با ولی‌ فقیه حکم اعدام دارد.

یکی از دراویش بازداشتی را زیر شکنجه کشتند

به گزارش فارس سردار اسماعیل کوثری جانشین سپاه ثارالله تهران در حاشیه مراسم ترحیم و بزرگداشت شهدای حادثه پاسداران تهران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: حکم اغتشاش‌گران خیابان پاسداران از نظر ما اعدام است.

در همین حال محسنی اژه‌ای ، سخنگوی قوه قضائیه امروز در پاسخ به سوال مجدد خبرنگاران که آیا دراویش فوتی نداشته‌اند گفت: غیر از ماموران یک نفر فوت شده است، اما خبر ندارم که این فرد شناسایی شده که جزء آشوبگران یا فرد دیگر بوده است، تنها می دانم کسی که در بیمارستان بوده بعدا فوت کرده است.

سایت شبتاب نیوز نوشت: لباس شخصی های خائن جوانان مردم را درخیابانها کشتند و دستگاه پروپاگاندایِ نظام ولایت فقیه این جنایت سیاه را با ناجوانمردی به درویشهای مظلوم و ستمدیده نسبت داد و حالا محسنی اژه ای اعتراف میکند که دراویش بازدشات شده در سیاهچالها زیر شکنجه های سبعانه جان میبازند!

دژخیم های بندهای امنیتی در شکنجه خانه های سپاه پاسداران و قوه قضائیه – دایر شده در سیاهچالهای اوین و قرچک و فشافویه- درصددند تا با اعمال شکنجه های قرون وسطایی دراویش مظلوم و صلحجو را وادار به اعتراف اجباری غیرواقعی به داشتن ارتباط با “اجانب” کنند!

با مسببان خیابان پاسداران برخورد جدی خواهد شد

سخنگوی قوه قضائیه: همانطور که مردم نیز درخواست داشتند قوه قضائیه هرچه سریعتر به طور قاطع با مجرمان و ناامن کنندگان جامعه با قوت و قدرت و سرعت برخورد خواهد کرد.

به گزارش صداوسیما حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در صد و بیست و پنجمین نشست خبری درباره اغتشاشات اخیر خیابان پاسداران افزود: با مجرمان و ناامن کنندگان با قدرت و قوت ؛ برخورد جدی خواهد شد همان طوری که روند رسیدگی به این پرونده با سرعت پیش می رود و افرادی که در این اغتشاشات توسط نیروهای انتظامی شناسایی و دستگیر شدند ، به تعداد کافی قاضی و بازپرس همچنین معاون دادستان برای رسیدگی به این امر اختصاص پیدا کردند.

وی ادامه داد: بعد از ظهر ۳۰ بهمن این اتفاق رخ داد و در روز چهارشنبه پرونده یکی از این افراد که دستگیر شده بود به جرم قتل ماموران اعتراف کرد که کیفرخواست وی صادر و به دادگاه ارجاع شد و در کمترین زمان فرجه قانونی محاکمه شروع خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا