ویدئو

فیلم تکاندهنده از شکنجه و ضرب و شتم دراویش

فیلم زیر: صحنه های تکان دهنده از شکنجه و ضرب و شتم دراویش دستگیر شده مربوط به روز ۳۰ بهمن که از طرف خود ماموران به بیرون درز داده شده….

بنا به گزارشها، بیشتر از یکصد و هفتاد نفر از دراویش به علت صدمه های بسیار شدید جسمی در بیمارستانها تحت مداوا قرار دارند. حال دو نفر از دراویش به نام‌های محمد لباف و نعمت‌الله ریاحی به شدت وخیم است.

دست و پای دراویش را قطع کنید

امام جمعه خامنه ای در تهران با اشاره به درگیری نیروی انتظامی با دراویش گفته: امنیت از نان شب واجب‌ تر است…درباره کسانی که امنیت عمومی جامعه را به هم می‌زنند قرآن کریم می‌فرماید یا باید اعدام شوند و یا دست و پایشان قطع شود.

صدیقی گفت: اینکه امام حکم سلمان رشدی را مرتد اعلام کرد برای این بود که کسی جرأت نکند به ولایت توهین کند…مقابله با ولی‌ فقیه حکم اعدام دارد.

یکی از دراویش بازداشتی را زیر شکنجه کشتند

به گزارش فارس، پاسدار اسماعیل کوثری جانشین سپاه ثارالله تهران در حاشیه مراسم ترحیم کشته شدگان حادثه پاسداران تهران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: حکم اغتشاش‌گران خیابان پاسداران از نظر ما اعدام است.

در همین حال محسنی اژه‌ای ، سخنگوی قوه قضائیه امروز در پاسخ به سوال مجدد خبرنگاران که آیا دراویش فوتی نداشته‌اند گفت: غیر از ماموران یک نفر فوت شده است، اما خبر ندارم که این فرد شناسایی شده که جزء آشوبگران یا فرد دیگر بوده است، تنها می دانم کسی که در بیمارستان بوده بعدا فوت کرده است.

سایت شبتاب نیوز نوشت: لباس شخصی های خائن جوانان مردم را درخیابانها کشتند و دستگاه پروپاگاندایِ نظام ولایت فقیه این جنایت سیاه را با ناجوانمردی به درویشهای مظلوم و ستمدیده نسبت داد و حالا محسنی اژه ای اعتراف میکند که دراویش بازدشات شده در سیاهچالها زیر شکنجه های سبعانه جان میبازند!

دژخیم های بندهای امنیتی در شکنجه خانه های سپاه پاسداران و قوه قضائیه – دایر شده در سیاهچالهای اوین و قرچک و فشافویه- درصددند تا با اعمال شکنجه های قرون وسطایی دراویش صلح جو را وادار به اعتراف اجباری غیرواقعی به داشتن ارتباط با “اجانب” کنند!

https://www.youtube.com/watch?v=Mn7IXuyqFY0

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا