گوناگون

علیرغم بازداشت؛ ادامه اعتراض کارگران اهواز

با وجود بازداشت تعدادی از کارگران معترض، جمعی از کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران امروز بار دیگر در مقابل استانداری خوزستان حاضر شده و خواستار پرداخت پرداخت حقوق عقب افتاده خود شدند…
تجمع کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران مقابل استانداری + تصاویر

به گزارش ایرنا، این کارگران گفتند: پرداخت نشدن حقوق و مطالبات یا تاخیر در این پرداختها سبب بروز مشکلات بسیاری برای ما شده است.

یکی ازاین کارگران به ایرنا گفت: در بین ما افرادی هستند که فرزندانی با بیماری های خاص از جمله سرطان دارند و تاخیر در پرداخت حقوق برای آنها مشکلات بسیاری ایجاد کرده است.

کارگران گروه ملی که از ماه ها پیش خواستار پرداخت حقوق معوقه خود و پرداخت منظم حق بیمه و همچنین بیمه تکمیلی شده بودند، در روزهای گذشته نیز با مراجعه به استانداری خوزستان و حضور در مصلای نماز جمعه اهواز خواستار پیگیری مسوولان برای رفع مشکلات این شرکت شدند.

رییس کل دادگستری خوزستان علت بازداشت تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد ایران را تجمعات غیرقانونی و بدون مجوز آنها عنوان کرد.

افشارنیا افزود: کارگران گروه ملی فولاد ایران برای پیگیری مطالبات مزدی خود دست به اعتراض می‌زنند و اخیرا تعدادی از این تجمعات در مقابل ساختمان استانداری خوزستان و محل برگزاری نماز جمعه اهواز برگزار شده است.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا