گوناگون

اخراج دختر میرحسین موسوی از دانشگاه آزاد

همزمان با انتشار این خبر که در ادامه سیاست های مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، با نرگس موسوی که به عنوان کارمند روابط عمومی مشغول به کار بود نیز قطع همکاری شد، دختر میرحسین موسوی در واکنش به اتهام‌هایی که به او زده شده، فیش‌های حقوقی خود در دانشگاه آزاد را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:…

اینجانب نرگس موسوی خامنه با مدرک کارشناسی ارشد ارتباط تصویری و گرایش تصویرگری، با توجه به هجمه‌های اخیر، جهت تنویر اذهان عمومی و با طیب خاطر (همان گونه که زندگی شفاف والدینم همواره در مقابل چشمان عموم گشوده بوده و هست) تعدادی از فیش‌های حقوقی سال نود و چهار و نود و پنج و نود و شش خود را منتشر می‌نمایم. بنده از سال نود و دو در دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان مرکزی در بخش های روابط عمومی و حوزه ریاست به عنوان طراح گرافیست و سپس به عنوان کارشناس مسوول گرافیک مشغول به خدمت بوده ام.
در طی چهار سال گذشته بیش از سی صد و شصت عنوان متفاوت برای دانشگاه آزاد اسلامی طراحی و بیش از پانصد کار چاپی (شامل طراحی پوستر، بنر، بروشور، ست‌های اداری، جلد کتاب، لوگو… و همچنین طراحی سایت دانشگاه آزاد اسلامی) در حوزه موضوعات و سفارشات مربوط به دانشگاه ازاد اسلامی داشته‌ام.
لازم به توضیح است که این عناوین، مبحثی کلی است و هر عنوان شامل موارد متعددی نیز می‌باشد. به عنوان مثال برای عنوان یک همایش، بنر در سایزهای متفاوت کوچک تا دیواری و فضای شهری، لوگو، پوستر و… را شامل می‌شود.
همچنین علاوه بر رقم مشخص فیش‌های حقوقی، در انتهای هر سال مبلغی رایج و مطابق با تعرفه‌های پرداختی، به عنوان عیدی دریافت نموده‌ام. (در لیست حقوقی منتشره، دریافتی او بین ۱۸۰۰ تا ۳۲۰۰ میلیون تومان در ماه می‌باشد که یک حقوق کارمند معمولی را نشان می دهد)

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا