گوناگون

احمدی‌ نژاد مانند گلوله آتش در دست «خامنه ای»!

فیلم زیر: اذعان احمدی نژاد به وجود شکنجه و فشار برای گرفتن اعتراف در زندانهای جمهوری اسلامی است. اما این عمل انجام یافته اولین بار نیست که در جمهوری اسلام بروز می کند. باید از این آقایان پرسید! در زندان های مخوف در سال های دهه ۶۰  و سپردن هزاران انسان بی گناه که آرمان عدالت‌خواهی، آزادی، صلح، ثبات و امنیت، آماج آنان بود سر از تن جدا کردید. آقایان احمدی نژادی ها در زمانی که «عشق به خلق» را تعزیر می کردند و« انقلاب» را به صلابه می کشیدن در کجا بودند؟…

وزیر سابق دفاع احمدی‌نژاد را مانند در مسجد توصیف کرد که نه می شود آن را بست و نه می‌شود آن را کند.

حسین دهقان از فرماندهان  سپاه پاسداران، در گفت و گو با هفته نامه «مثلث» گفت: یک مثالی می زدند و می گفتند احمدی نژاد یک گلوله آتش است در دست حاکمیت. الان کاری که می کند این است؛ یک، می خواهد بگوید که در کشور ما تبعیض و ناروایی وجود دارد، منشأ این تبعیض و ناروایی را هم فعلا اساسش را گذاشته بر قوه قضائیه. دو، می خواهد بگوید مردم حرف های ناگفته ای دارند که فضایی برای بیان این ها وجود ندارد و کسانی باید هزینه شکستن این سکوت یا آتش زیر خاکستر یا زیر پوست شهر را بپردازند. یک کسی باید نمایندگی کند و بگوید و آن کسی باید باشد که حاضر است خودش را فدای مردم کند و آن فدای مردم هم احمدی نژاد است. پس آقای احمدی نژاد کار دومی که می کند، این است که بیاید خودش را نماینده خاص حقیقی و واقعی مردم که شرایط اجازه بیان آنها را نمی دهد، کند. به عبارتی می خواهد بگوید من نماینده همه نارضایتی های انباشته شده جامعه هستم.

نامه احمدی‌نژاد به خامنه‌ای؛ افشاگری تازه

احمدی نژاد در نامۀ جدیدی که برای رهبر جمهوری اسلامی فرستاده خواستار دخالت و “دستور قاطع” او برای پیشگیری از “بروز فاجعه ای بزرگ و خسارات جبران ناپذیر” در خصوص دستیار و معاون پیشین اش حمید بقایی شده که به گفتۀ احمدی نژاد هم اکنون در سلول انفرادی دست به اعتصاب غذا زده است.

به گزارش رادیو فرانسه، در این نامه احمدی نژاد با اشاره به دستگیری دوباره و محاکمۀ حمید بقایی بار دیگر اتهامات ایراد شده به ویژه اتهام فساد مالی علیه او را واهی، غیرقانونی و بی اساس خوانده و افزوده است که هدف از طرح این اتهامات تخریب دولت های نهم و دهم است.

احمدی نژاد بار دیگر از قوۀ قضائیه که رئیس آن را شخص رهبر جمهوری اسلامی تعیین می کند، به عنوان “دستگاهی ظالم” یاد کرده و افزوده است که حمید بقایی در اعتراض به این دستگاه و اتهامات ناروایی که علیه او مطرح شده چهارده روز است که دست به اعتصاب غذا زده و از اینرو وضعیت جسمانی وی بسیار وخیم گزارش شده است.

https://www.youtube.com/watch?v=Os2z43WYxLs

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا