گوناگون

نایب رئیس مجلس: احمدی‌نژاد برای خودش مصونیت قضایی ایجاد کرده

مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی می‌گوید رسانه‌هایی که در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد از او ستایش می‌کردند، در بحرانی که رئیس سابق جمهوری اسلامی با اجرای حکم زندان حمید بقایی و بازداشت اسفندیار رحیم مشایی به وجود آورده مقصرند. پزشکیان معتقد است که احمدی‌نژاد را نمی‌توان تحت پیگرد قضایی قرار داد…
Afbeeldingsresultaat voor ‫رابطه خامنه ای با احمدی نژاد‬‎مسعود پزشکیان، نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی که خبرگزاری کار ایران (ایلنا) جمعه ۱۰ فروردین با او انجام داده درباره محالفت احمدی‌نژاد میگوید:«اگر با او برخورد قضایی کنند یک مشکل است و اگر برخورد نکنند هم مشکلی بدتر پیش می‌آید. در جامعه و نزد افکار عمومی کسی که رئیس جمهور مملکت بوده را مورد تمجید قرار داده و گفتیم مشابه او نیامده و نماینده امام زمان است و پول‌هایی هم که به مردم می‌داده، از آن امام زمان بوده است. حال همین فرد را به زندان بیندازیم، مشکلی پیش نخواهد آمد؟ آیا مردم نمی‌گویند شما چطور نتوانستید این آدم را بشناسید.»

پیش از این سردار پاسدار حسین دهقان، مشاور خامنه‌ای در امور دفاعی و نظامی محمود احمدی‌نژاد را با در کهنه مسجد مقایسه کرده بود که نه می‌توان آن را از جا کند و نه سوزاندش.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا