گوناگون

سراسر سال علیه محصورین دروغ می‌گویید؛ لااقل دروغ سیزده نگویید

منابع غیرمعتبر و بی‌ربط وعمدتا وابسته به نهادهای خاص اقدام به نشر و پخش شایعاتی همچون آزادی قریب‌الوقوع محصورین تا پایان تعطیلات عید، قبول شرایط و تعهداتی از سوی بزرگان کشور به جای محصورین! مذاکره با آنان و … کرده‌اند. فارغ از مقاصد این رسانه‌های بی‌اعتبار اما پرسر و صدا به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم که به جز ملاقات‌های خانوادگی و برخی گشایش‌ها در ارتباط محصورین با خانواده نزدیک اتفاقی مبنی بر رفع حصر رخ نداده است…

هیچ خبر و یا اقدام و مذاکره‌ای درباره رفع حصر صورت نگرفته است و شایعات منتشر شده در فضای مجازی تکذیب می‌شود.

به گزارش کلمه، منابع غیرمعتبر و بی‌ربط وعمدتا وابسته به نهادهای خاص اقدام به نشر و پخش شایعاتی همچون آزادی قریب‌الوقوع محصورین تا پایان تعطیلات عید، قبول شرایط و تعهداتی از سوی بزرگان کشور به جای محصورین! مذاکره با آنان و … کرده‌اند.

در روزهای گذشته یک کانال خبری مجعول (به نام تهران تایمز) در خبری سراسر دروغ از مذاکرات نهایی برای رفع حصر نوشته بود در حالی که بررسی و پیگیری کلمه نشان می‌دهد این خبر نیز مانند سایر شایعات منتشر شده در این باره کذب است یا تاکنون هیچ اطلاعی در این زمینه به محصوران داده نشده است.

گویا اتاق‌های فکر شایعه‌ساز که در سراسر سال مشغول تهمت‌زنی و کذب‌گویی هستنند از فرصت دروغ ۱۳ نیز برای شایعه‌پراکنی استفاده می‌کنند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا