گوناگون

خامنه ای: از ابتدا پیغام دادم که با شهردار شدن نجفی مخالفم

به گزارش سحام ، یکی از اعضای هیات رئیسه شورای شهر تهران اخیرا با رهبر جمهوری اسلامی دیدار داشته است. در این دیدار، این عضو شورای شهر تهران از خامنه ای خواسته که وقتی برای ملاقات اعضای شورای شهر و شهردار تهران به ایشان بدهند، لیکن این درخواست با پاسخ تند و منفی رهبر جمهوری اسلامی مواجه شده است…
Afbeeldingsresultaat voor ‫عکس عصبانیت خامنه ای‬‎

خامنه ای در پاسخ به این درخواست، پرسیده که “به شورای شهری ملاقات بدهم که ۳ نفر از اعضایش از محکومین فتنه ۸۸ و زندانی بودند!؟”

همچنین به گزارش سحام، رهبر رژیم« فقها» افزوده که “از ابتدا هم پیغام دادم که با شهردار شدن نجفی مخالفم، با این حال او را شهردار کردید!”

این سخنان رهبر جمهوری اسلامی در حالی مطرح شده که شخص او با حمایت از کودتای انتخاباتی در سال ۸۸ ، موجب بروز خسارات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی فراوانی به کشور شد. خساراتی که اکنون پس از نزدیک به ۳ دهه از دوران رهبری تام الاختیار ایشان، همچنان طبعات تلخ اش بر کشور و مردم باقی است.

طی هفته های گذشته نیز محمد علی نجفی، شهردار تهران درخواست استعفای خود را به شورای شهر تهران ارسال کرده بود. فشارهای نهادهای امنیتی و سپاه و نیز افراد نزدیک به بیت رهبری از جمله عواملی بودند که محمدعلی نجفی را مجبور به استعفاء کرده اند. شهرداری تهران در دوران دوازده ساله ریاست قالیباف به عنوان شهردار در این نهاد، از جمله تامین کننده گان مالی نامشروع گروه ها، نهادها و چهره های نزدیک به بیت رهبری بوده است. افشای تنها چند مورد اندک از فسادهای رخ داده در شهرداری تهران، بخشی از افشاگری های محمدعلی نجفی در دوران کوتاه مدیریت اش در این نهاد بوده است و همین افشاگری ها و نیز مبارزه با فساد سیستماتیک، باعث ایجاد هجمه و فشار بر علیه این مدیر باسابقه شده است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا