فرهنگی

«اوج» پایتخت را سانسور کرد

«تیغ سانسور پخش صداوسیما کم بود «اوج» هم اضافه شد… دمتون گرم امشب خوب دست به دست هم دادین تا تماشاگران سریال رو فراری بدین. قصه تکراری همیشگی. خسته نباشی مدیریت، خسته نباشی دلاور، خسته نباشی قهرمان»…

محسن تنابنده و احمد مهرانفر به سانسور و حذف سکانسی از قسمت شب گذشته سریال پایتخت ۵ اعتراض کردند که ظاهرا توسط اوج، تهیه‌کننده سریال انجام شده است.

 به گزارش آرمان به نقل از  ایلنا، شب گذشته محسن تنابنده همزمان با پخش قسمت شب گذشته این سریال برای بار دوم از ممیزی پایتخت ۵ انتقاد کرد و بدون اشاره به جزئیات نوشت: «آقا میزتونو نمی‌گیرن سانسور نکنید»
Bildergebnis für ‫«اوج» پایتخت را سانسور کرد‬‎

اما ساعاتی بعد، احمد مهرانفر اطلاعات بیشتری از ممیزی این سریال ارائه داد. او با انتشار عکسی از سکانسی که ظاهرا توسط سازمان رسانه‌ای اوج سانسور شده است، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «تیغ سانسور پخش صداوسیما کم بود «اوج» هم اضافه شد… دمتون گرم امشب خوب دست به دست هم دادین تا تماشاگران سریال رو فراری بدین. قصه تکراری همیشگی. خسته نباشی مدیریت، خسته نباشی دلاور، خسته نباشی قهرمان»

عکسی که مهرانفر در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده ظاهرا مربوط به تخیلات شخصیت «نقی معمولی» (با بازی محسن تنابنده) است که پس از غرق شدن بالون دارد.

پایتخت

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا