ورزشی

ایران برای پرتغال و اسپانیا دردسرساز می‌شود؟

ک سایت پرتغالی زبان در گزارشی به معرفی چهار تیم گروه B جام جهانی پرداخت.

‌به نقل از سایت cambio، در گروه B جام جهانی روسیه چهار تیم پرتغال، ایران، ‌اسپانیا و مراکش حضور دارند. این چهار تیم تلاش خواهند کرد تا بتوانند از گروه خود به مرحله بعد این رقابت‌ها راه یابند.

سایت cambio، در معرفی این گروه به بررسی چهار تیم گروه پرداخت و از این گروه به عنوان یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام جهانی یاد کرد.

بازگشت به هویت اسپانیا

تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا با عملکرد اخیر خود در بازی دوستانه برابر آرژانتین و پیروزی شش بر صفر هوادارانش را به قهرمانی در جام جهانی امیدوار کرد. ترکیب فعلی تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا شباهت زیادی به ترکیب تیم دل بوسکه دارد. در حال‌ حاضر ستارگانی هم‌چون ایسکو، آسنسیو، راموس، پیکه، اینیستا و بوسکتس در این تیم حضور دارند.

* پرتغال متحول شده

پرتغال به ستاره خود یعنی کریستیانو رونالدو می‌بالد. برنده توپ طلای ۲۰۱۷ موفق شد قهرمانی در یورو را برای این تیم به ارمغان بیاورد. پرتغال امیدوار است که حداقل به نیمه نهایی جام جهانی راه یابد.

ستارگانی هم‌چون برناردو سیلوا، آندره سیلوا و گنکالو در تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال حضور دارند.

* ایران ممکن است شگفتی‌ساز شود

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی‌روش پرتغالی می‌تواند شگفتی‌ساز این دوره باشد و به مرحله بعد راه یابد. ایران با هدایت کارلوس کی‌روش به دو دوره پی در پی جام جهانی راه یافته است ولی هرگز موفق نشده است به مرحله دوم صعود کند.

 ستاره ملی فوتبال ایران سردار آزمون ۲۳ ساله است که بازیکن سریع و گلزن محسوب می‌شود.

* بازگشت مراکش به جام جهانی بعد از ۲۰ سال

مراکش بعد از ۲۰ سال توانست حضور در جام جهانی را برای بار دیگر تجربه کند. تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش بازیکنان با تجربه زیادی در فوتبال اروپا دارد که باعث می‌شود مراکش به عنوان تیمی خطرناک و مدعی یاد شود.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا