گوناگون

خامنه ای و دروغ های همیشگی او

« علی خامنه‌ای» با پیام‌های نوروزی همانند هرسال و سخنرانی‌های تکراری او در روز اول سال جدید که در مشهد ایراد کرد، از سوی مردم و آگاهان سیاسی و اقتصادی به‌هیچ‌وجه با دیدی جدی برخورد نمی‌‌شود و افکارعمومی آن‌ها را در حد همان شعارهای تکراری و بی‌پشتوانه ارزیابی می‌کنند. روایت تکان‌دهنده نماینده مجلس از ورود کالای قاچاق به کشور نیز مزید برعلت است. ..

به گفته  نماینده مجلس سورای اسلامی  مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس روزانه سه هزار و ۳۰۰ کانتینر کالای قاچاق از مبادی رسمی به ایران وارد می‌شود. تنها یک باند قاچاق در عرض دو سال، یک‌ هزار و ۱۲۸ کانتینر قاچاق را از گمرک رد کرده است.

 

نماینده رزن در مجلس به روایتی از ورود کالای قاچاق به کشور پرداخت و گفت: قاچاقچیان می‌گویند برای عبور کالا در گمرک ایران آدم داریم.

به گزارش فارس، حسن لطفی ظهر امروز در نخستین شورای اداری استان همدان با اشاره به اینکه یکی از موانع اصلی تولید، واردات بی‌رویه کالاست.

لطفی با بیان اینکه مهرماه سال گذشته سفری به چین داشتیم، یادآور شد: به قسمتی از بازار چین رفتیم که در ۶۰ مغازه یک نفر با یک گونی و کارتن نشسته بودند وقتی در مورد آنها سوال کردم گفتند این افراد کالای چینی را به کشورهای مختلف قاچاق می‌کنند و حتی یکی از این افراد گفت در گمرک ایران آدم داریم و به راحتی از آن عبور می‌کنیم.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا