اخبار

جمعی از نمایندگان مجلس و وزرای کابینه میرحسین موسوی در دیدار با خانواده موسوی و رهنورد بر پایان حصر تاکید کردند

فرزند موسوی و رهنورد همجنین درباره گشایش‌های ایجاد شده آنها را قطره چکانی دانست و آنها هنوز در سایر محدودیت‌ها مانند گذشته قرار دارند و شرایط امنیتی حصر بر منازل و حفاظت و رفت و آمد ایشان مانند سابق در جریان است.

به گفته دختران، همچنان درب منزل هر سه محصور توسط زندانبانان قفل می‌شود و کلید در منازل در دست زندانبانان است…

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان ادوار مجلس و وزرا و مسوولین سابق، امروز با حضور در منزل یکی از دختران میرحسین و رهنورد، ضمن دیدار نوروزی، در جریان آخرین تحولات مربوط به حصر زهرا رهنورد، نخست وزیر دوران دفاع مقدس و رییس مجلس اسبق کشور قرار گرفتند.

به گزارش کلمه، در این دیدار علی مطهری، نایب رییس مجلس نیز با مروری بر حوادث سال ٨٨، اتفاقات و روند شکل‌گیری آن حوادث و اشتباهات، صلاح مملکت را در پایان حصر دانست و اظهار امیدواری کرد که سال جدید سال پایان حصر باشد.

در این دیدار دوستانه همچنین نمایندگان مجلس خبر دادند که در تمامی سفرهای استانی خود با مطالبه جدی رفع حصر در میان مردم رو به رو هستند و این مهم موجب استحکام ملی و گرفته شدن بهانه‌های دشمنان خواهد بود. ضمن اینکه این سه بزرگوار، دلسوز واقعی همین کشور هستند و اتهام‌های وارده به آنان از هیچ سو قابل باور نیست.

فرزندان میرحسین و رهنورد در این دیدار تاکید کردند که اگرچه آزادی حق اولیه هر انسانی است اما رفع حصر دغدغه و نگرانی اصلی والدینشان نیست و آنها نگران کشور و آرامش و رفاه مردم و آزادی زندانیان سیاسی هستند و حصر پیش از اینکه مشکل افراد باشد مسئله کشور است.

فرزند میرحسین و رهنورد همجنین درباره گشایش‌های ایجاد شده آنها را قطره چکانی دانست و آنها هنوز در سایر محدودیت‌ها مانند گذشته قرار دارند و شرایط امنیتی حصر بر منازل و حفاظت و رفت و آمد ایشان مانند سابق در جریان است.

به گفته دختران، همچنان درب منزل هر سه محصور توسط زندانبانان قفل می‌شود و کلید در منازل در دست زندانبانان است.

در این جلسه مهمانان حاضر با ارسال سلام دوستانه و گرم خود به محصوران، هریک با ارایه دیدگاه‌های خود درباره موضوع حصر و نیز با اشاره به گفت‌وگوها و رایزنی‌های مربوط به این موضوع اشاره کردند که به آنان گفته شده بود مصاحبه‌ای انجام نشود زیرا موضوع حصر تا آغاز سال جدید حل خواهد شد، که در این باره خلف وعده صورت گرفته است.

علی مطهری، قاسم میرزایی‌نکو، فریده اولادقباد، فاطمه سعیدی، پروانه سلحشوری، عبدالرضا هاشم‌زایی، محمد کاظمی، غلامرضا حیدری، سیدفرید موسوی، محمد فرهادی، مسعود روغنی زنجانی، علی‌محمد نمازی، سیدمعروف صمدی، علی صالح‌آبادی، بنیادی، جعفری، کاظمی و… از جمله شرکت‌کنندگان در این دیدار بودند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا