گوناگون

از اعلام اعتصاب بازار علیه گرانی دلار تا درخواست برکناری دولت و برگزاری انتخابات زودرس

  سقوط ارزش ریال در برابر دلار در روزهای اخیر و در حالی که همه عاملان اصلی این فاجعه انگشت ها را به طرف هم نشانه گرفته و ناکامی های خود را به گردن دیگران می اندازند، از یک سو با انتشار گسترده فراخوان هایی برای اعتصاب بزرگ بازار همراه شده و از سوی دیگر در حالی که اصلاح طلبان احتمال خطر کودتای نظامیان علیه دولت روحانی را مطرح می کنند، گروه احمدی نژاد فرصت را برای طرح مجدد شعار برگزاری انتخابات زودرس مناسب دیده است.

 اعتصاب بازار

در فراخوان اعتصاب بازار آمده است که « از فردا  بازار به حالت تعطیلی و اعتصاب جهت رسیدگی به وضعیت نابسامانی های اخیر دلار خواهد رفت. خواهشمندیم از کلیه کسبه، صنف پوشاک، خوراک، طلا و جواهر، شیرآلات صنعتی و ساختمانی، ماشین سازی، قطعات پلاستیکی و لاستیکی… جهت یکدست شدن با هم همکاری لازم را داشته باشند. خودمان باید خادمان خودمان باشیم»

 

برگزاری انتخابات زودرس

علی اکبر جوانفکر از افراد اتاق فکر گروه احمدی نژاد عبور دلار از مرز ۶ هزار تومان را فرصتی برای تاکید بر مطالبه برگزاری انتخابات جدید دانسته و با اشاره به ناکامی دولت در مهار جهش قیمت ارز در توئیتر نوشت: «دولت روحانی باید به دلیل ناکارآمدی محض استعفا دهد و زمینه برگزاری انتخابات مجدد را فراهم آورد

 

بر گرفته از تلگرام

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا