گوناگون

اژه‌ای: در مورد پرونده احمدی‌نژاد گفتم حکمتی است که در آینده نه چندان دور روشن می‌شود

سخنگوی قوه قضاییه گفت: در مورد پرونده احمدی‌نژاد گفتم حکمتی است که در آینده نه چندان دور روشن می‌شود و اگر حکمت آن را بگویم حکمت نیست. در مدت این سه چهار سال هیچ وقت به یاد ندارم که گفته باشم بخاطر مصلحت به پرونده رسیدگی نشده است…

به گزارش ایلنا، محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در نشست  با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد: یکی از مواردی که می‌تواند به ما لطمه زیادی بزند دوستی‌های نابجا است؛ دوستی الزاما میل به فرد نیست. دوستی با هر تشکیلات، ساختار و یا فردی اگر بدون دقت و محاسبه باشد می‌تواند برای انسان مضر باشد.

وی با بیان اینکه اگر انسان عیب خودش را ندید آرام آرام خودخواه و خود بزرگ بین می‌شود، گفت: انسان به یکباره، دیکتاتور [خونریز‌، جانی]و مستکبر و خود بزرگ‌بین نمی‌شود‎.

در ادامه دانشجویی پرسید هر بار پرسیده می‌شود که چرا به پرونده احمدی‌نژاد رسیدگی نشده می‌گویند الان به مصلحت نیست، این مصلحتی که عنوان می‌کنید برخلاف شفافیت است که اژه‌ای پاسخ داد: در مورد پرونده احمدی‌نژاد گفتم حکمتی است که در آینده نه چندان دور روشن می‌شود و گفتم اگر حکمت آن را بگویم حکمت نیست. در مدت این سه چهار سال هیچ وقت به یاد ندارم که گفته باشم بخاطر مصلحت به پرونده رسیدگی نشده است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا