گوناگون

فرزند کروبی: به عقیده پدرم احمدی‌نژاد سرمسئولان کلاه گذاشت

روزنامه اعتماد با محمدحسین کروبی فرزند مهدی کروبی مصاحبه ای کرده است….

بخشی از مصاحبه را می‌خوانید:
مهدی کروبی، در این زمینه معتقد هستند که احمدی‌نژاد با زرنگی خاصی سر بخشی از مسئولان را کلاه گذاشت و توانست اعتماد صد در صدی مسئولان و بخشی از روحانیت را جلب کند. به‌ طوری که اطاعت از او را اطاعت از خدا دانستند و خواب‌های محیرالعقول تعریف کردند و متاسفانه توانستند زمینه حذف بسیاری از نیروهای دلسوز و متعهد کشور و نظام را فراهم کنند.

محمدحسین به نقل از پدر خویش می گوید:در انتخابات سال ۸۸ به چند نفر از دوستان درباره ماهیت واقعی احمدی‌نژاد جمله تکان‌ دهنده‌ای را عنوان کرده بود. ایشان گفته بود اگر الان که در حال نوشیدن چای هستم و احمدی‌نژاد در مقابلم باشد از اینکه بگوید تو در حال خوردن شراب هستی هیچ ابایی ندارد و به راحتی این کار را انجام می‌دهد.

امروز هم پدرم از این وضعیت به وجود آمده رضایت دارند که مردم و حاکمیت چهره واقعی احمدی‌نژاد را شناخته است و صحبت‌هایی که در گذشته درباره عملکرد و اداره کشور توسط ایشان مطرح می‌کردند به حقیقت تبدیل شده است. بدون شک احمدی‌نژاد از جنبه‌های مختلف خسارت‌های زیادی به کشور و مردم وارد کرده که تا ده‌ها سال قابل جبران نخواهد بود و کارنامه وی به خوبی این مطلب را تأیید می‌کند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا